Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Bliźniaki

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor

Bliźniaki

Dom bliźniak to inwestycja o wielu możliwościach. Pozwala zaoszczędzić na kupnie działki, samej budowie domu i późniejszej eksploatacji oraz jest dobrym zabezpieczeniem na przyszłość dla dzieci. Dodatkowo projekty domów bliźniaczych pod względem funkcjonalności niczym nie różnią się od tradycyjnych domów. Należy jednak pamiętać, że domy bliźniacze wymagają działki o dużej powierzchni, dlatego o wiele tańszym rozwiązaniem będzie bliźniak wielokondygnacyjny.

Dom bliźniak – projekt ekonomiczny

Projekt bliźniaka to przede wszystkim rozwiązanie korzystne pod względem ekonomicznym. Po pierwsze – jeśli uda się namówić na budowę drugiej części domu kogoś z rodziny, znajomych lub przyjaciół, o wiele tańszy może okazać się zarówno sam zakup działki, jak i koszty budowy. Warto pamiętać, że domy bliźniacze i ich segmenty bardzo często można stawiać na relatywnie wąskich działkach, na których trudno byłoby o budowę tradycyjnego domu dwurodzinnego.

Z drugiej strony dom w zabudowie bliźniaczej może być bardzo ciekawym pomysłem na inwestycję oraz zabezpieczenie rodziny na przyszłość – dopóki np. dzieci są małe, druga połowa bliźniaka może być wynajmowana, a później przejść w posiadanie najmłodszego pokolenia. Nie można zapominać, że projekt bliźniaka pozwala również na łatwiejsze i mniej pracochłonne zagospodarowanie otaczającej budynek zieleni – praca rozkłada się bowiem na dwie rodziny.

Projekty domów bliźniaczych – piętrowe czy parterowe?

Domy bliźniacze to zazwyczaj budynki wielokondygnacyjne – z użytkowym poddaszem lub piętrowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uzyskać stosunkowo sporą powierzchnię użytkową przy niedużej działce. Projekt bliźniaka parterowego nie będzie łatwą inwestycją – aby zbudować bliźniaka z jedną kondygnacją, potrzebna jest działka o dużej powierzchni, co podniesie koszty zarówno zakupu gruntu, jak i późniejszej budowy. Jeśli zdecydujemy się na projekt domu bliźniak piętrowego, możemy zyskać miejsce np. na garaż czy dodatkowe pomieszczenia gospodarcze.

Projekt domu bliźniak – nowoczesny czy tradycyjny?

Nasza oferta projektów bliźniaków obejmuje różne style. Można u nas znaleźć zarówno projekty domów bliźniaczych nowoczesne – z parterem podzielonym na strefę aktywności dziennej oraz strefę gospodarczą, a także piętrem z określoną liczbą sypialni i łazienek – jak i domy bliźniacze o tradycyjnej konstrukcji. W zależności od indywidualnych potrzeb i gustów można wybrać projekty domów bliźniak z dachami spadzistymi lub dachem płaskim, z elewacjami pokrytymi tynkami strukturalnymi lub cegłą klinkierową, z dachem wykończonym dachówkami cementowymi lub ceramicznymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie