Rzuty

Tryton III
Rzut parter
Tryton III
Rzut poddasze
Tryton III
Rzut działki

Elewacje

Tryton III
Elewacja przód
Tryton III
Elewacja boczna
Tryton III
Elewacja boczna
Tryton III
Elewacja tył

Przekroje

Tryton III
Przekroje

Opis

Projekt domu Tryton III to ciekawe połączenie tradycyjnej formy z komfortem. Projekt Tryton III zaprojektowany został z myślą o 4-5-osobowej rodzinie. Tryton III to wygodny dom z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym poprzez jadalnię z kuchnią, spiżarnia, pokój z łazienką oraz pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym – Tryton II oraz z garażem jednostanowiskowym - Tryton.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 200 000 zł 138 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 335 000 zł 224 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.