Oferta dla dewelopera

Oferta dla dewelopera


Jesteśmy renomowaną Autorską Pracownią Projektową, istniejącą samodzielnie na rynku od 2003 r. Jako doświadczeni architekci, z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu domów jednorodzinnych, oferujemy ponad 1100 gotowych projektów, cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów.


Co oferujemy?


Dlaczego warto?

Istniejemy już ponad 13 lat na rynku projektów domów jednorodzinnych. Na bieżąco obserwujemy zachodzące zmiany w budownictwie. Pragniemy dzielić się z Państwem naszą wiedzą, doświadczeniem i pomagać w budowaniu osiedli mieszkaniowych w sposób ekonomiczny, solidny i trwały.
W naszym portfolio mamy projekty domów jednorodzinnych jak i również obiekty o większej i bardziej skomplikowanej bryle, np. kościół, leśniczówka, SPA, hotel. Szeroką i ciekawą część naszej oferty stanowią domy w nowoczesnej stylistyce, o prostych bryłach i eleganckich, stonowanych wykończeniach. Jednocześnie cały czas poszerzamy swoją ofertę o projekty tradycyjne.

Każdy z opracowanych projektów jest uzupełniony o kosztorys w zakresie wykonania domu do stanu surowego zamkniętego lub opcjonalnie do stanu wykończonego. Kosztorysy pozwalają na zapoznanie się z kosztami poszczególnych etapów prac, wynajęcia specjalistycznego sprzętu, roboczogodzin ekip wykonawczych, zawierają także zestawienia materiałów niezbędnych do realizacji projektu.

Zapraszamy do współpracy:


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy – nasi architekci chętnie posłużą pomocą przy wyborze odpowiedniego projektu i właściwego zagospodarowania działki według potrzeb, możliwości i oczekiwań. Przy zakupie większej ilości projektów proponujemy atrakcyjne rabaty cenowe.

Więcej informacji na temat możliwości współpracy uzyskać mogą Państwo kontaktując się z nami:
tel. 71 352 04 40
e-mail: marketing@dobredomy.pl

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).