Oferta dla dewelopera

Oferta dla dewelopera


Jesteśmy renomowaną Autorską Pracownią Projektową, istniejącą samodzielnie na rynku od 2003 r. Jako doświadczeni architekci, z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu domów jednorodzinnych, oferujemy ponad 1100 gotowych projektów, cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów.


Co oferujemy?


Dlaczego warto?

Istniejemy już ponad 13 lat na rynku projektów domów jednorodzinnych. Na bieżąco obserwujemy zachodzące zmiany w budownictwie. Pragniemy dzielić się z Państwem naszą wiedzą, doświadczeniem i pomagać w budowaniu osiedli mieszkaniowych w sposób ekonomiczny, solidny i trwały.
W naszym portfolio mamy projekty domów jednorodzinnych jak i również obiekty o większej i bardziej skomplikowanej bryle, np. kościół, leśniczówka, SPA, hotel. Szeroką i ciekawą część naszej oferty stanowią domy w nowoczesnej stylistyce, o prostych bryłach i eleganckich, stonowanych wykończeniach. Jednocześnie cały czas poszerzamy swoją ofertę o projekty tradycyjne.

Każdy z opracowanych projektów jest uzupełniony o kosztorys w zakresie wykonania domu do stanu surowego zamkniętego lub opcjonalnie do stanu wykończonego. Kosztorysy pozwalają na zapoznanie się z kosztami poszczególnych etapów prac, wynajęcia specjalistycznego sprzętu, roboczogodzin ekip wykonawczych, zawierają także zestawienia materiałów niezbędnych do realizacji projektu.

Zapraszamy do współpracy:


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy – nasi architekci chętnie posłużą pomocą przy wyborze odpowiedniego projektu i właściwego zagospodarowania działki według potrzeb, możliwości i oczekiwań. Przy zakupie większej ilości projektów proponujemy atrakcyjne rabaty cenowe.

Więcej informacji na temat możliwości współpracy uzyskać mogą Państwo kontaktując się z nami:
tel. 71 352 04 40
e-mail: marketing@dobredomy.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje