ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Oferta dla dewelopera

Jesteśmy renomowaną Autorską Pracownią Projektową, istniejącą samodzielnie na rynku od 2003 r. Jako doświadczeni architekci, z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu domów jednorodzinnych, oferujemy ponad 630 gotowych projektów, cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów.


Co oferujemy?

  • projekty energooszczędnych domów jednorodzinnych, wolnostojących,
  • projekty domów do zabudowy bliźniaczej,
  • projekty indywidualne,
  • projekty garaży,
  • adaptacje projektów,
  • bezpłatne zgody na zmiany.


Dlaczego warto?

Istniejemy już ponad 13 lat na rynku projektów domów jednorodzinnych. Na bieżąco obserwujemy zachodzące zmiany w budownictwie. Pragniemy dzielić się z Państwem naszą wiedzą, doświadczeniem i pomagać w budowaniu osiedli mieszkaniowych w sposób ekonomiczny, solidny i trwały.
W naszym portfolio mamy projekty domów jednorodzinnych jak i również obiekty o większej i bardziej skomplikowanej bryle, np. kościół, leśniczówka, SPA, hotel. Szeroką i ciekawą część naszej oferty stanowią domy w nowoczesnej stylistyce, o prostych bryłach i eleganckich, stonowanych wykończeniach. Jednocześnie cały czas poszerzamy swoją ofertę o projekty tradycyjne.

Każdy z opracowanych projektów jest uzupełniony o kosztorys w zakresie wykonania domu do stanu surowego zamkniętego lub opcjonalnie do stanu wykończonego. Kosztorysy pozwalają na zapoznanie się z kosztami poszczególnych etapów prac, wynajęcia specjalistycznego sprzętu, roboczogodzin ekip wykonawczych, zawierają także zestawienia materiałów niezbędnych do realizacji projektu.

Zapraszamy do współpracy:

  • deweloperów,
  • producentów materiałów budowlanych,
  • przedstawicieli handlowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy – nasi architekci chętnie posłużą pomocą przy wyborze odpowiedniego projektu i właściwego zagospodarowania działki według potrzeb, możliwości i oczekiwań. Przy zakupie większej ilości projektów proponujemy atrakcyjne rabaty cenowe.

Więcej informacji na temat możliwości współpracy uzyskać mogą Państwo kontaktując się z nami:
tel. 71 352 04 40
e-mail: marketing@dobredomy.pl
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×