Rzuty

Natan II
Rzut parter
Natan II
Rzut piętro
Natan II
Rzut działki

Elewacje

Natan II
Elewacja przód
Natan II
Elewacja boczna
Natan II
Elewacja boczna
Natan II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Ciekawy, piętrowy dom dla rodziny 4-5-osobowej, szukającej niebanalnych rozwiązań architektonicznych. Zaprojektowano w nim dwa naziemne tarasy- jeden od strony ogrodowej, dający możliwość w cieplejsze dni spożywania posiłków bezpośrednio na świeżym powietrzu, drugi na elewacji frontowej, w pełni zadaszony, będący idealnym miejscem na wieczornego grilla czy spotkania z przyjaciółmi. Na parterze, oprócz obszernego salonu z licznymi, dużymi przeszkleniami doskonale doświetlającymi wnętrze, znajduje się kuchnia, łazienka oraz gabinet. Trzy sypialnie znajdujące się na piętrze (w tym jedna z własną garderobą), ogólnodostępna łazienka wraz z pralnią, składają się na część prywatną budynku. Odpowiednio rozplanowane wnętrze domu, zastosowanie licznych przeszkleń oraz tarasy zarówno na elewacji frontowej jak i ogrodowej powodują, że dom ten sprawdzi się na każdej działce, bez względu na jej usytuowanie względem stron świata. Projekt dostępny jest w wersji z okapem - Natan, a także w wersji z okapem i garażem - Natan 1G oraz w wersji poszerzonej - Nataniel.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami włókno-cementowymi i drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.