Rzuty

Metis II
Rzut parter
Metis II
Rzut poddasze
Metis II
Rzut działki

Elewacje

Metis II
Elewacja przód
Metis II
Elewacja boczna
Metis II
Elewacja boczna
Metis II
Elewacja tył

Przekroje

Metis II
Przekroje

Opis

Projekt domu Metis II ucieszy osoby posiadające działkę z wjazdem od południa. Ciekawy układ funkcjonalny projektu Metis II z użytkowym poddaszem sprawia, że dom ten idealnie zaspokoi potrzeby 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się kuchnią, spiżarnia, obszerny salon połączony z jadalnią, wc, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, garaż jednostanowiskowy oraz gabinet. Na poddaszu mieszczą się trzy pokoje, ogólnodostępna łazienka oraz sypialnia rodziców z własną garderobą i łazienką. W ramach adaptacji można wydzielić zamkniętą kuchnię. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Metis i bez garażu - Metis III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 286 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 466 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.