Rzuty

Fobos II
Rzut parter
Fobos II
Rzut poddasze
Fobos II
Rzut działki

Elewacje

Fobos II
Elewacja przód
Fobos II
Elewacja boczna
Fobos II
Elewacja boczna
Fobos II
Elewacja tył

Przekroje

Fobos II
Przekroje

Opis

Jeśli zainteresował Państwa projekt Fobos, ale skoncentrowani jesteście Państwo na poszukiwaniach domu z garażem dwustanowiskowym to projekt domu Fobos II jest rozwiązaniem w sam raz dla Państwa. Fobos II z poddaszem użytkowym, jest wprost idealny dla 4-5-osobowej rodziny, poszukującej domu z dachem dwuspadowym. Na parterze znajduje się część gospodarcza(pom. gospodarcze, kotłownia), część ogólna z kuchnią, jadalnią i obszernym pokojem dziennym. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką oraz przestronny strych, który można zaadaptować na pokój. Projekt dostępny w wersji z jednostanowiskowym garażem - Fobos.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Grzegorz Kmiecik

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 228 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 441 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.