Rzuty

Dunkan III
Rzut parter
Dunkan III
Rzut działki

Elewacje

Dunkan III
Elewacja przód
Dunkan III
Elewacja boczna
Dunkan III
Elewacja boczna
Dunkan III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Dunkan III to projekt nowoczesnego domu parterowego, który wyróżnia się ciekawą elewacją oraz nietypowym układem bryły. Strefa dzienna to duża otwarta przestrzeń, na którą składa się salon, kuchnia i jadalnia. W strefie prywatnej zaprojektowano cztery sypialnie, z czego jedną w formie modułu z własną garderobą i łazienką. Dodatkowo mamy dużą ogólnodostępną łazienkę i pralnię. W hallu łączącym część dzienną z częścią prywatną zaprojektowano niewielką toaletę i spiżarnię. Całość uzupełnia strefa gospodarcza z dwustanowiskowym garażem i pomieszczeniem gospodarczym. Projekt jest dostępny w wersjach z mniejszą powierzchnią użytkową - Dunkan, Dunkan II oraz w wersjach z innym układem funkcjonalnym - Dunkan IV i Dunkan V.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okadziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.