Rzuty

Ina II
Rzut parter
Ina II
Rzut poddasze
Ina II
Rzut działki

Elewacje

Ina II
Elewacja przód
Ina II
Elewacja boczna
Ina II
Elewacja boczna
Ina II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Ina II to projekt wyjątkowego domu jednorodzinnego, z użytkowym poddaszem i dużym, dwustanowiskowym garażem. Na parterze zaplanowano ustawny wiatrołap, prowadzący zarówno do części gospodarczej (kotłownia z przejściem do garażu), jak i dziennej. W hallu znajdzie się miejsce na dwie, dyskretnie umieszczone, duże szafy. Pokój dzienny połączony jest przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Całość uzupełniają spiżarnia, łazienka oraz gabinet. Zabudowane schody prowadzą na poddasze, gdzie znajdują się trzy spore sypialnie (jedna z garderobą) oraz łazienka i pralnia. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Ina.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładzina kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 272 000 zł 205 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 449 000 zł 329 000 zł 322 000 zł
Elementy zewnętrzne 9 000 zł 6 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.