Rzuty

Megan II
Rzut parter
Megan II
Rzut poddasze
Megan II
Rzut działki

Elewacje

Megan II
Elewacja przód
Megan II
Elewacja boczna
Megan II
Elewacja boczna
Megan II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Piękny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i pięcioma pokojami, doskonały na wąskie działki. Na parterze architekci zaprojektowali część dzienną z salonem połączonym z jadalnią oraz częściowo zamkniętą kuchnię, z przylegającą do niej spiżarnią. Dodatkowo na tym poziomie umieszczono sporą łazienkę oraz pokój, mogący służyć jako gabinet lub sypialnia dla seniora. Całość uzupełniona jest o dwustanowiskowy garaż i kotłownię. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, pralnia i łazienka oraz moduł dla rodziców, obejmujący sypialnię i łazienkę. Projekt dostępny w wersji z trzema pokojami na poddaszu - Megan oraz w wersji z innym układem funkcjonalnym - Megan III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 288 000 zł 230 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 489 000 zł 385 000 zł 354 000 zł
Elementy zewnętrzne 38 000 zł 21 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.