Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Mieszkanie Dla Młodych - projekty domów

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Mieszkanie Dla Młodych - projekty domów Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją projektów domów, mogących barć udział w programie Mieszkanie Dla Młodych. Znajdą tu Państwo domy o powierzchni użytkowej do 110m2, parterowe jak i z poddaszem użytkowym, przekryte dwu lub wielospadowym dachem, z garażem lub bez, funkcjonalne i zarazem ekonomiczne. Projekty te będą idealnym rozwiązaniem dla młodych małżeństw bądź singli do 35 roku życia, chcących wybudować swoje pierwsze własne gniazdko przy finansowym wsparciu Państwa. Zarówno wielbiciele tradycyjnej jak i nowoczesnej architektury znajdą tu projekt domu, który w pełni zaspokoi ich oczekiwania. Prezentowane poniżej domy są atrakcyjne nie tylko ze względu na ciekawy i estetyczny wygląd, ale również godne podkreślenia są ich niezwykle funkcjonalne wnętrza, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół oraz z zamiarem racjonalnego wykorzystania całej dostępnej powierzchni mieszkalnej.

Mieszkanie dla młodych

Mieszkanie dla młodych to funkcjonujący od 2014 roku program, którego założeniem jest możliwość nabycia pierwszego domu lub mieszkania przez osoby młode. Pracownia architektoniczna „Dobre Domy” z wielka radością prezentuje Państwu projekty, które spełniają kryteria programu. Dzięki tej fantastycznej inicjatywie, piękne i funkcjonalne koncepcje, które przedstawiamy, mogą być początkiem budowy wygodnego domu dla Państwa rodziny.

Cechy programu „Mieszkanie dla młodych”:

  • Obejmuje osoby w wieku do 35 lat – w przypadku małżeństw liczy się wiek młodszego współmałżonka.
  • W przypadku budowy domu pomoc dla inwestorów polega na zwrocie części zapłaconego podatku VAT.
  • Limit powierzchni domów jednorodzinnych objętych programem wynosi 100m2. Liczba ta zostaje zwiększona do 110m2, jeśli nabywca wychowuje troje lub więcej dzieci.

Plusy programu „Mieszkanie dla młodych”:

  • Wybudowanie swojego domu staje się łatwiejsze dla osób, które do tej pory były ograniczane przez budżet – o własny dom mogą starać się już nawet bardzo młode małżeństwa.
  • Nie ma ograniczeń związanych ze stanem cywilnym, dofinansowanie może otrzymać również singiel, co jest znaczącym udogodnieniem.
  • To ogromna szansa dla młodych ludzi, którzy ze względów finansowych wciąż mieszkają z rodzicami, ale marzą o tym, żeby się usamodzielnić. „Mieszkanie dla młodych” to okazja, aby w końcu poczynić odpowiednie kroki w tym kierunku.

Idealne dla:

  • Młodych małżeństw, które mieszkają z rodzicami i marzą o uniezależnieniu się i znalezieniu czegoś tylko dla siebie. Z programem „Mieszkanie dla młodych” obciążenie finansowe jest znacznie mniejsze.
  • Dla wszystkich singli, którzy mają dość blokowisk i wynajmowanych mieszkań, więc zastanawiają się nad alternatywą – własnym domem. Dzięki programowi podjęcie takiej decyzji będzie o wiele łatwiejsze.
  • Wszystkich tych, którzy nie przekroczyli jeszcze 35 roku życia, są aktywni zawodowo i posiadają zdolność kredytową. Nawet jeśli do tej pory budowa własnego domu była abstrakcyjnym pomysłem, warto się zastanowić! Program „Mieszkanie dla młodych” otwiera naprawdę wiele nowych możliwości.

Koszty:

Oczywiście wszystko zależy od wyboru projektu domu, jednak ze względu na atrakcyjne dofinansowanie, koszty są znacznie mniejsze niż zakładałby kosztorys, który nie uwzględnia odciążenia. Standardowo, wydatki związane są z wielkością domu, rodzajem dachu, który zdecydują się Państwo wybrać, kształtem bryły oraz tym, jakie materiały wykończeniowe zostaną wykorzystane. Do wszystkiego dochodzą koszty odpowiednio dobranych drzwi i okien.  

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie