ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Mieszkanie Dla Młodych - projekty domów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją projektów domów, mogących barć udział w programie Mieszkanie Dla Młodych. Znajdą tu Państwo domy o powierzchni użytkowej do 110m2, parterowe jak i z poddaszem użytkowym, przekryte dwu lub wielospadowym dachem, z garażem lub bez, funkcjonalne i zarazem ekonomiczne. Projekty te będą idealnym rozwiązaniem dla młodych małżeństw bądź singli do 35 roku życia, chcących wybudować swoje pierwsze własne gniazdko przy finansowym wsparciu Państwa. Zarówno wielbiciele tradycyjnej jak i nowoczesnej architektury znajdą tu projekt domu, który w pełni zaspokoi ich oczekiwania. Prezentowane poniżej domy są atrakcyjne nie tylko ze względu na ciekawy i estetyczny wygląd, ale również godne podkreślenia są ich niezwykle funkcjonalne wnętrza, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół oraz z zamiarem racjonalnego wykorzystania całej dostępnej powierzchni mieszkalnej.

... więcej

Mieszkanie dla młodych

Mieszkanie dla młodych to funkcjonujący od 2014 roku program, którego założeniem jest możliwość nabycia pierwszego domu lub mieszkania przez osoby młode. Pracownia architektoniczna „Dobre Domy” z wielka radością prezentuje Państwu projekty, które spełniają kryteria programu. Dzięki tej fantastycznej inicjatywie, piękne i funkcjonalne koncepcje, które przedstawiamy, mogą być początkiem budowy wygodnego domu dla Państwa rodziny.

Cechy programu „Mieszkanie dla młodych”:

  • Obejmuje osoby w wieku do 35 lat – w przypadku małżeństw liczy się wiek młodszego współmałżonka.
  • W przypadku budowy domu pomoc dla inwestorów polega na zwrocie części zapłaconego podatku VAT.
  • Limit powierzchni domów jednorodzinnych objętych programem wynosi 100m2. Liczba ta zostaje zwiększona do 110m2, jeśli nabywca wychowuje troje lub więcej dzieci.

Plusy programu „Mieszkanie dla młodych”:

  • Wybudowanie swojego domu staje się łatwiejsze dla osób, które do tej pory były ograniczane przez budżet – o własny dom mogą starać się już nawet bardzo młode małżeństwa.
  • Nie ma ograniczeń związanych ze stanem cywilnym, dofinansowanie może otrzymać również singiel, co jest znaczącym udogodnieniem.
  • To ogromna szansa dla młodych ludzi, którzy ze względów finansowych wciąż mieszkają z rodzicami, ale marzą o tym, żeby się usamodzielnić. „Mieszkanie dla młodych” to okazja, aby w końcu poczynić odpowiednie kroki w tym kierunku.

Idealne dla:

  • Młodych małżeństw, które mieszkają z rodzicami i marzą o uniezależnieniu się i znalezieniu czegoś tylko dla siebie. Z programem „Mieszkanie dla młodych” obciążenie finansowe jest znacznie mniejsze.
  • Dla wszystkich singli, którzy mają dość blokowisk i wynajmowanych mieszkań, więc zastanawiają się nad alternatywą – własnym domem. Dzięki programowi podjęcie takiej decyzji będzie o wiele łatwiejsze.
  • Wszystkich tych, którzy nie przekroczyli jeszcze 35 roku życia, są aktywni zawodowo i posiadają zdolność kredytową. Nawet jeśli do tej pory budowa własnego domu była abstrakcyjnym pomysłem, warto się zastanowić! Program „Mieszkanie dla młodych” otwiera naprawdę wiele nowych możliwości.

Koszty:

Oczywiście wszystko zależy od wyboru projektu domu, jednak ze względu na atrakcyjne dofinansowanie, koszty są znacznie mniejsze niż zakładałby kosztorys, który nie uwzględnia odciążenia. Standardowo, wydatki związane są z wielkością domu, rodzajem dachu, który zdecydują się Państwo wybrać, kształtem bryły oraz tym, jakie materiały wykończeniowe zostaną wykorzystane. Do wszystkiego dochodzą koszty odpowiednio dobranych drzwi i okien.  

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×