Rzuty

Faun III
Rzut parter
Faun III
Rzut poddasze
Faun III
Rzut działki

Elewacje

Faun III
Elewacja przód
Faun III
Elewacja boczna
Faun III
Elewacja boczna
Faun III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Projekt domu Faun III bez garażu, dedykowany jest 4-5-osobowej rodzinie. Możliwość interesującej aranżacji poddasza sprawia, że projekt Faun III jest wyjątkowo atrakcyjną propozycją dla inwestorów poszukujących domu z dachem wielospadowym. Na parterze znajduje się część dzienna z salonem połączonym z jadalnią, kuchnia ze spiżarnią, gabinet, łazienka, garderoba oraz pom. gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Centralnie zlokalizowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Istnieje wersja projektu z garażem jednostanowiskowym - Faun oraz z garażem dwustanowiskowym - Faun II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop mieszany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.