Rzuty

Antiope
Rzut parter
Antiope
Rzut działki

Elewacje

Antiope
Elewacja przód
Antiope
Elewacja boczna
Antiope
Elewacja boczna
Antiope
Elewacja tył

Przekroje

Antiope
Przekroje

Opis

Niewielki i elegancki projekt domu Antiope to typowy, parterowy dom na wąską działkę. Układ funkcjonalny projektu Antiope zaspokoi oczekiwania 3-4-osobowej rodziny, poszukującej projektu domu bez garażu. Układ pomieszczeń podzielono na część ogólną i prywatną. W części ogólnej znajduje się wiatrołap z przejściem przez hall do otwartej przestrzeni salonu z jadalnią i kuchnią. Z hallu dostępne jest pomieszczenie gospodarcze. Część prywatna składa się z korytarza i dostępnej z niego łazienki oraz trzech obszernych sypialni. Projekt dostępny w wersji z zadaszonym tarasem - Doris.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Więźba dachowa z wiązarów prefabrykowanych. Strop drewniany, nieużytkowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Małgorzata Dracz
Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 154 000 zł 123 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 284 000 zł 223 000 zł 198 000 zł
Elementy zewnętrzne 24 000 zł 19 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.