Rzuty

Atlas II
Rzut parter
Atlas II
Rzut poddasze
Atlas II
Rzut działki

Elewacje

Atlas II
Elewacja przód
Atlas II
Elewacja boczna
Atlas II
Elewacja boczna
Atlas II
Elewacja tył

Przekroje

Atlas II
Przekroje

Opis

Projekt domu Atlas II dedykowany jest 4-6-osobowej rodzinie, poszukującej projektu domu z poddaszem użytkowym. Cechą charakterystyczną projektu Atlas II jest dach wielospadowy. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z jadalnią i bezpośrednim dostępem do kuchni, część gospodarcza oraz gabinet. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami dzieci, sypialnią rodziców i ogólnodostępną łazienkę. W strefie wejściowej zlokalizowano łazienkę, pomieszczenie gospodarcze i dwustanowiskowy garaż. W ramach adaptacji można powiększyć salon kosztem gabinetu oraz wydzielić osobno kuchnię i jadalnię. Projekt dostępny także w wersji z garażem jednostanowiskowym -Atlas, bez garażu - Atlas III oraz w wersji powiększonej dla wymagających -Zeus.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, ocieplone, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z pustaków ceramicznych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop żelbetowy monolityczny. Więźba drewniana typu namiotowego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 255 000 zł 172 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 413 000 zł 275 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.