Rzuty

Marlin
Rzut parter
Marlin
Rzut piętro
Marlin
Rzut działki

Elewacje

Marlin
Elewacja przód
Marlin
Elewacja boczna
Marlin
Elewacja boczna
Marlin
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Marlin to nowoczesny dom piętrowy, z jednostanowiskowym garażem i dwuspadowym dachem. Na parterze zaprojektowano przestronną strefę dzienną z ciekawym, narożnym przeszkleniem. Kuchnia (powiększona o spiżarnię) jest w całości otwarta na salon połączony z jadalnią. W hallu ulokowano także niewielką, ale ustawną łazienkę. W strefie wejścia, tuż przy wiatrołapie, znajduje się duża pralnia oraz garderoba, stanowiąca jednocześnie przejście do garażu, a dalej do kotłowni. Na piętrze umieszczona została strefa nocna - trzy pokoje (w tym jeden z osobną garderobą) oraz wspólna łazienka.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami z włóknocementu, drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu blachą na rąbek stojący.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.