ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Projekty domów - powyżej 160 mkw.

Dla posiadaczy dużych działek, skoncentrowanych na budowie domu przestronnego i komfortowego, stworzyliśmy kategorię domów, których powierzchnia użytkowa przekracza 160 metrów kwadratowych. Projekty domów powyżej 160 metrów kwadratowych, oferowane przez Pracownię Projektową Dobre Domy posiadają niepowtarzalny styl i rozbudowaną funkcję użytkową. Dzięki swej dużej powierzchni z łatwością mogą służyć rodzinom dwupokoleniowym, gwarantując optymalne wykorzystanie zaprojektowanych pomieszczeń. Autorzy dokumentacji wyraźnie wydzielili w tych projektach strefy dzienną i nocną, zapewniając poczucie intymności przyszłym mieszkańcom, zaś zastosowanie przez nich prostych rozwiązań funkcjonalnych sprawiło, że zaprojektowane wnętrza nabrały smaku i wdzięku. W galerii domów powyżej 160 metrów kwadratowych odnajdziecie Państwo propozycje domów, które ze wszystkich pomieszczeń, w tym rozłożystych tarasów i licznych balkonów, pozwolą cieszyć się pięknymi widokami na ogród. Dostojny wygląd, obszerność pomieszczeń i prostota wykonania przykuwają uwagę niemal każdego przechodnia! Ta kolekcja domów powinna przypaść do gustu Klientom ceniącym nietuzinkowe rozwiązania i imponującą przestrzeń.

... więcej

Domy ponad 160m2

Duża powierzchnia domu jest dla Państwa priorytetem przy wyborze projektu? Jeśli tak, idealnym rozwiązaniem będzie wybór jednej z koncepcji prezentowanych w ofercie pracowni architektonicznej „Dobre Domy”, obejmującej projekty domów o powierzchni większej niż 160m2. Decydując się na ten projekt, możemy być pewni, że nowy budynek sprosta wymaganiom dużej rodziny pod względem estetycznym i funkcjonalnym.

Cechy:

  • Duże budynki, których powierzchnia przekracza 160m2.
  • Ze względu na to, że dom parterowy o takiej powierzchni wymagałby bardzo dużej działki, domy ponad 160m2 to w znacznej większości budynki piętrowe lub z poddaszem użytkowym.
  • Pokoje w takim domu są przestronne, duże i ustawne. Często w projekcie uwzględnione są takie pomieszczenia jak garderoby przy pokojach na poddaszu, pralnie, suszarnie.
  • Można wybrać koncepcję tradycyjną, jak również nowoczesną, opartą na minimalistycznych formach i energooszczędnych rozwiązaniach.

Plusy:

  • Duży dom likwiduje wiele ograniczeń przestrzennych, pozwala na bardziej kreatywną aranżację wnętrza, a przestronne pomieszczenia pozwalają mieszkańcom czuć się swobodnie, bez poczucia zagrożenia prywatności.
  • Jeżeli budynek ma być domem dwurodzinnym, niezwykle łatwo wyodrębnić dwa przestronne, niezależne mieszkania z osobnymi łazienkami, salonami, a nawet oddzielną kuchnią. Brak miejsca przestaje być ograniczeniem!
  • Część dużego domu zawsze można wynająć, a co za tym idzie – odzyskać przynajmniej część zainwestowanego w budowę domu budżetu.

Idealne dla:

  • Dużej rodziny z dziećmi – w dużym domu przestrzeń dla siebie znajdą zapracowani rodzice, dojrzewające nastolatki, jak również radosne, energiczne maluchy. Funkcjonalny układ pomieszczeń sprzyja bardzo sprawnej komunikacji, ale jednocześnie pozwala zachować poczucie prywatności.
  • Osób, którym zależy na wysokim komforcie użytkowania domu.
  • Rodziny wielopokoleniowej. Dorosłe dzieci, które chcą zająć się rodzicami, którzy osiągnęli już wiek seniorów, powinny poważnie zastanowić się nad propozycją projektu domu powyżej 160m2. Budynek podzielić można na dwa niezależne mieszkania, przy czym wygodny układ pozwala na komfortowe poruszanie się i szybkie reagowanie w przypadku konieczności udzielenia pomocy.

Koszty Budowy:

Duży dom wymaga odpowiedniego budżetu, z czego zdaje sobie sprawę zapewne każdy zainteresowany inwestor. Koszty budowy zależą jednak nie tylko od wielkości. Ważny jest wybór dachu oraz decyzja, czy budynek stworzony będzie w oparciu o techniki energooszczędne czy standardowe. Opcja energooszczędna to większy wydatek na początku, jednak inwestycja zwraca się wraz z czasem użytkowania domu. Istotny jest także kształt domu, bardziej skomplikowane formy będą droższe niż budynki przypominające sześcian. Warto zainwestować w projekt domu z kosztorysem, to znacząco ułatwi cały początkowy etap budowy i pozwoli klientom spać spokojnie.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×