Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Projekty domów - powyżej 160 mkw.

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Projekty domów - powyżej 160 mkw. Dla posiadaczy dużych działek, skoncentrowanych na budowie domu przestronnego i komfortowego, stworzyliśmy kategorię domów, których powierzchnia użytkowa przekracza 160 metrów kwadratowych. Projekty domów powyżej 160 metrów kwadratowych, oferowane przez Pracownię Projektową Dobre Domy posiadają niepowtarzalny styl i rozbudowaną funkcję użytkową. Dzięki swej dużej powierzchni z łatwością mogą służyć rodzinom dwupokoleniowym, gwarantując optymalne wykorzystanie zaprojektowanych pomieszczeń. Autorzy dokumentacji wyraźnie wydzielili w tych projektach strefy dzienną i nocną, zapewniając poczucie intymności przyszłym mieszkańcom, zaś zastosowanie przez nich prostych rozwiązań funkcjonalnych sprawiło, że zaprojektowane wnętrza nabrały smaku i wdzięku. W galerii domów powyżej 160 metrów kwadratowych odnajdziecie Państwo propozycje domów, które ze wszystkich pomieszczeń, w tym rozłożystych tarasów i licznych balkonów, pozwolą cieszyć się pięknymi widokami na ogród. Dostojny wygląd, obszerność pomieszczeń i prostota wykonania przykuwają uwagę niemal każdego przechodnia! Ta kolekcja domów powinna przypaść do gustu Klientom ceniącym nietuzinkowe rozwiązania i imponującą przestrzeń.

Domy ponad 160m2

Duża powierzchnia domu jest dla Państwa priorytetem przy wyborze projektu? Jeśli tak, idealnym rozwiązaniem będzie wybór jednej z koncepcji prezentowanych w ofercie pracowni architektonicznej „Dobre Domy”, obejmującej projekty domów o powierzchni większej niż 160m2. Decydując się na ten projekt, możemy być pewni, że nowy budynek sprosta wymaganiom dużej rodziny pod względem estetycznym i funkcjonalnym.

Cechy:

  • Duże budynki, których powierzchnia przekracza 160m2.
  • Ze względu na to, że dom parterowy o takiej powierzchni wymagałby bardzo dużej działki, domy ponad 160m2 to w znacznej większości budynki piętrowe lub z poddaszem użytkowym.
  • Pokoje w takim domu są przestronne, duże i ustawne. Często w projekcie uwzględnione są takie pomieszczenia jak garderoby przy pokojach na poddaszu, pralnie, suszarnie.
  • Można wybrać koncepcję tradycyjną, jak również nowoczesną, opartą na minimalistycznych formach i energooszczędnych rozwiązaniach.

Plusy:

  • Duży dom likwiduje wiele ograniczeń przestrzennych, pozwala na bardziej kreatywną aranżację wnętrza, a przestronne pomieszczenia pozwalają mieszkańcom czuć się swobodnie, bez poczucia zagrożenia prywatności.
  • Jeżeli budynek ma być domem dwurodzinnym, niezwykle łatwo wyodrębnić dwa przestronne, niezależne mieszkania z osobnymi łazienkami, salonami, a nawet oddzielną kuchnią. Brak miejsca przestaje być ograniczeniem!
  • Część dużego domu zawsze można wynająć, a co za tym idzie – odzyskać przynajmniej część zainwestowanego w budowę domu budżetu.

Idealne dla:

  • Dużej rodziny z dziećmi – w dużym domu przestrzeń dla siebie znajdą zapracowani rodzice, dojrzewające nastolatki, jak również radosne, energiczne maluchy. Funkcjonalny układ pomieszczeń sprzyja bardzo sprawnej komunikacji, ale jednocześnie pozwala zachować poczucie prywatności.
  • Osób, którym zależy na wysokim komforcie użytkowania domu.
  • Rodziny wielopokoleniowej. Dorosłe dzieci, które chcą zająć się rodzicami, którzy osiągnęli już wiek seniorów, powinny poważnie zastanowić się nad propozycją projektu domu powyżej 160m2. Budynek podzielić można na dwa niezależne mieszkania, przy czym wygodny układ pozwala na komfortowe poruszanie się i szybkie reagowanie w przypadku konieczności udzielenia pomocy.

Koszty Budowy:

Duży dom wymaga odpowiedniego budżetu, z czego zdaje sobie sprawę zapewne każdy zainteresowany inwestor. Koszty budowy zależą jednak nie tylko od wielkości. Ważny jest wybór dachu oraz decyzja, czy budynek stworzony będzie w oparciu o techniki energooszczędne czy standardowe. Opcja energooszczędna to większy wydatek na początku, jednak inwestycja zwraca się wraz z czasem użytkowania domu. Istotny jest także kształt domu, bardziej skomplikowane formy będą droższe niż budynki przypominające sześcian. Warto zainwestować w projekt domu z kosztorysem, to znacząco ułatwi cały początkowy etap budowy i pozwoli klientom spać spokojnie.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie