Rzuty

Dawid V
Rzut parter
Dawid V
Rzut poddasze
Dawid V
Rzut działki

Elewacje

Dawid V
Elewacja przód
Dawid V
Elewacja boczna
Dawid V
Elewacja boczna
Dawid V
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Dawid V jest idealną propozycją dla osób szukających komfortowego domu, stosunkowo niedrogiego w budowie. Na parterze architekci zaprojektowali wygodną strefę dzienną. Salon jest dość wyraźnie oddzielony od jadalni i kuchni. Duże przeszklenia sprawią, że pomieszczenia te będą jasne i przestronne. Częściowo zadaszony taras będzie zachęcać do letniego wypoczynku na świeżym powietrzu. Duży, dwustanowiskowy garaż pomieści także rowery, a w kotłowni znajdzie się miejsce na drobne sprzęty ogrodowe. Na poddaszu zaplanowane zostały cztery ustawne sypialnie, łazienka oraz strych, który w ramach adaptacji można przekształcić w moduł dla Rodziców. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Dawid IV oraz w wersjach o mniejszej powierzchni użytkowej - Dawid, Dawid II oraz Dawid III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 290 000 zł 231 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 466 000 zł 367 000 zł 352 zł
Elementy zewnętrzne 34 000 zł 25 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.