Rzuty

Realny
Rzut parter
Realny
Rzut poddasze
Realny
Rzut działki

Elewacje

Realny
Elewacja przód
Realny
Elewacja boczna
Realny
Elewacja boczna
Realny
Elewacja tył

Przekroje

Realny
Przekroje

Opis

Projekt domu Realny zachwyci Państwa prostotą formy połączoną z funkcjonalnymi wnętrzami. Realny to dom z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajdują Państwo: pokój dzienny przestrzennie połączony z jadalnią, kuchnia, łazienka, pokój gościnny/gabinet oraz duże pomieszczenie gospodarcze dostępne z garażu jednostanowiskowego. Na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje, przestronną łazienkę oraz obszerny strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Realny II oraz w wersji z większą powierzchnią użytkową - z garażem jednostanowiskowym Milena i dwustanowiskowym Milena II. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 214 000 zł 169 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 342 000 zł 306 000 zł 294 000 zł
Elementy zewnętrzne 19 000 zł 17 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.