Rzuty

Brygida
Rzut parter
Brygida
Rzut poddasze
Brygida
Rzut działki

Elewacje

Brygida
Elewacja przód
Brygida
Elewacja boczna
Brygida
Elewacja boczna
Brygida
Elewacja tył

Przekroje

Brygida
Przekroje

Opis

Projekt domu Brygida został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących wygodny styl życia. Brygida to projekt domu z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część gospodarcza (garderoba, pom. gospodarcze i garaż), część ogólna z kuchnią, jadalnią i obszernym pokojem dziennym oraz gabinet. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z dwiema łazienkami, które można połączyć w jeden duży pokój kąpielowy. Ciekawym rozwiązaniem mogą stać się drewniane schody wraz z otwartą na pokój dzienny galerią. Dostępne wersje projektu z garażem dwustanowiskowym - Brygida II i Brygida III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną kamienną lub klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 238 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 416 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.