Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Projekty domów piętrowych

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Projekty domów piętrowych Domy piętrowe w wykonaniu naszych architektów, zapewnią maksimum wygody przy minimum wydatków. Charakteryzująca te domy prosta i wrażliwa architektura, przeplatana z przemyślaną funkcją, czyni je wyjątkowo komfortowymi rozwiązaniami. Te domy idealnie wkomponują się nawet w bardzo wąskie działki. Pomimo stosunkowo dużej powierzchni, projekty domów piętrowych zaproponowane w tej kategorii, zachowują swą subtelność i są rozwiązaniem energooszczędnym. Ich bryła jest przemyślana i funkcjonalna, a liczne przeszklenia zapewniają dużo światła i pozwalają na wyeksponowanie najciekawszych detali całej kompozycji. Ciekawe tarasy, zaproponowane w zdecydowanej większości tych budynków, dają możliwość rekreacji i wypoczynku na łonie natury. Nieskomplikowana bryła, jaką wyróżniają się projekty domów piętrowych, zaproponowane przez naszych architektów, jest również gwarancją niskich kosztów budowy tych budynków.

Dom piętrowy

Dla wszystkich tych, którzy marzą o postawieniu domu z dwiema kondygnacjami, nasza pracownia architektoniczna przygotowała ofertę projektów domów piętrowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów. Naszą ambicją jest pomoc przy realizacji Państwa marzeń o pięknym, funkcjonalnym domu.

Cechy domu piętrowego:

  • Zajmują mniej miejsca niż dom parterowy o tej samej powierzchni użytkowej, a równocześnie nie posiadają skosów obecnych w budynkach z użytkowym poddaszem.
  • Posiadają dwie pełne kondygnacje, powierzchnie użytkowe piętra i parteru są zazwyczaj podobnej wielkości.
  • Posiada schody – należy liczyć się z przestrzenią, która zostanie zajęta przez klatkę schodową.

Plusy domu piętrowego:

  • Mogą być wybudowane w stylu tradycyjnym, z dachem lekko spadzistym, jak również wykorzystać dach płaski i przybrać geometryczną, nowoczesną koncepcję.
  • Dzięki temu, że zajmują mniej miejsca przy zachowaniu sporej powierzchni użytkowej, nie wymagają zakupu dużej działki.
  • Możliwość zagospodarowania większej liczby pomieszczeń w górnej części budynku pozwala na łatwe oddzielenie części dziennej i nocnej.
  • Pozwalają na urządzenie dwóch osobnych mieszkań o podobnej powierzchni i komforcie, co sprawdzi się szczególnie dla par, które decydują się zamieszkać z rodzicami.

Idealny dla:

  • Rodzin z dziećmi – górę zaaranżować można na sypialnie i pokoje dziecinne przez co maluchy będą mieć mniejszy dostęp do salonu i pomieszczeń dla dorosłych. Projekt domu piętrowego pozwala również na zachowanie odpowiedniej przestrzeni osobistej, kiedy dzieci już podrosną.
  • Młodych par, które planują zamieszkać z rodzicami – piętro to doskonałe miejsce na wygospodarowanie  wygodnego pokoju dla seniorów, osobnej łazienki, czy nawet kuchni.

Koszty budowy domu piętrowego:

Zazwyczaj realizacja projektu domu piętrowego będzie droższa od domu z poddaszem użytkowym. W przypadku budynku piętrowego zwiększają się koszty budowy tynku, ocieplenia i ścian zewnętrznych. Oszczędności szukać można w izolacji stropu oraz kosztach więźby. Dużo zależy od samego dachu – kiedy wzrasta stopień skomplikowania, rośnie także cena. Do ogólnego kosztu czasem trzeba doliczyć też ewentualne dodatkowe wydatki takie jak garaż, piwnica, tarasy.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie