Rzuty

Szafir
Rzut parter
Szafir
Rzut działki

Elewacje

Szafir
Elewacja przód
Szafir
Elewacja boczna
Szafir
Elewacja boczna
Szafir
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Szafir to projekt domu parterowego, z garażem dwustanowiskowym. Główne atuty tego domu to duża kuchnia, z miejscem na wyspę oraz specjalny moduł dla Rodziców, składający się z ustawnej sypialni z bezpośrednim wyjściem na taras, garderoby i łazienki. Liczne przeszklenia uczynią ten dom jasnym i przestronnym. Pokój dzienny jest tak zaprojektowany, że zapewnia możliwość wypoczynku w ciszy i izolacji od codziennego zgiełku. Szeroki taras posiada ażurowe, drewniane zadaszenie, co może stać się bardzo ciekawym elementem. Część nocna domu obejmuje trzy sypialnie (w tym wspomniany wcześniej moduł dla Rodziców) oraz łazienkę. Część gospodarcza to duży garaż i kotłownia.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy, lokalnie przewidziano strop monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Jagoda Gruca
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 349 000 zł 277 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 543 000 zł 426 000 zł 381 000 zł
Elementy zewnętrzne 37 000 zł 29 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.