Rzuty

Emma
Rzut parter
Emma
Rzut poddasze
Emma
Rzut działki

Elewacje

Emma
Elewacja przód
Emma
Elewacja boczna
Emma
Elewacja boczna
Emma
Elewacja tył

Przekroje

Emma
Przekroje

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Emma to projekt domu idealnego dla rodziny 4-osobowej, szukającej interesującego, niebanalnego projektu małego domu na bardzo wąską działkę. Nieduża powierzchnia użytkowa, prosta bryła i nieskomplikowany dach sprawią, że koszty budowy będą niewygórowane. Parter zagospodarowany został na strefę dzienną i gospodarczą. W wiatrołapie przewidziane zostało miejsce na szafę. Ozdobą hallu staną się z pewnością otwarte schody. Kuchnia otwiera się szeroko na salon i jadalnię. Całości dopełnia spiżarnia i niewielka łazienka. Na część gospodarczą składają się garaż i kotłownia. Poddasze to trzy wygodne sypialnie (koło pokoju Gospodarzy zaprojektowano osobną garderobę) i łazienka. Dodatkowym atutem domu jest spory taras nad garażem.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną i drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 184 000 zł 138 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 331 000 zł 239 000 zł 228 000 zł
Elementy zewnętrzne 13 000 zł 9 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.