Rzuty

Natan 1G
Rzut parter
Natan 1G
Rzut piętro
Natan 1G
Rzut działki

Elewacje

Natan 1G
Elewacja przód
Natan 1G
Elewacja boczna
Natan 1G
Elewacja boczna
Natan 1G
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Osoby poszukujące wygodnego i funkcjonalnego, a zarazem niebanalnego domu, idealnie wpasowującego się w naturalne, pełne zieleni otoczenie z pewnością nie przejdą obojętnie obok projektu domu Natan 1G. Zaprojektowano w nim taras od strony ogrodowej, dający możliwość w cieplejsze dni spożywania posiłków bezpośrednio na świeżym powietrzu oraz będący idealnym miejscem na wieczornego grilla czy spotkania z przyjaciółmi. Na parterze, oprócz obszernego salonu z licznymi, dużymi przeszkleniami doskonale doświetlającymi wnętrze, znajduje się kuchnia, łazienka oraz gabinet. Trzy sypialnie znajdujące się na piętrze (w tym jedna z własną garderobą), ogólnodostępna łazienka wraz z pralnią, składają się na część prywatną budynku. Nad garażem znajduje się taras, który dzięki swym sporym rozmiarom daje możliwość dowolnej aranżacji. Odpowiednio rozplanowane wnętrze domu, zastosowanie licznych przeszkleń powodują, że dom ten sprawdzi się na każdej działce, bez względu na jej usytuowanie względem stron świata. Projekt dostępny jest w wersji bez garażu - Natan, a także w wersji bez okapu - Natan II oraz w wersji poszerzonej - Nataniel.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami włókno-cementowymi i drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.