Rzuty

Owidiusz
Rzut parter
Owidiusz
Rzut piętro
Owidiusz
Rzut działki

Elewacje

Owidiusz
Elewacja przód
Owidiusz
Elewacja boczna
Owidiusz
Elewacja boczna
Owidiusz
Elewacja tył

Przekroje

Owidiusz
Przekroje

Opis

Projekt domu Owidiusz to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego, piętrowego domu, komfortowego i niezwykle wygodnego. Ciekawa bryła sprawi, że dom ten z pewnością wyróżni się z otoczenia, a jego reprezentacyjny wygląd przyciągnie uwagę. Parter domu rozplanowany jest tak, aby zapewnić maksimum wygody w jego użytkowaniu. Z wiatrołapu przechodzimy do hallu, z którego jest wejście do łazienki, gabinetu, dalej do schowka, a następnie pomieszczenia gospodarczego i garażu. Strefa dzienna obejumuje bardzo duży salon, przestronną jadalnię i kuchnię wraz ze spiżarnią. Piętro to niezwykle komfortowa strefa prywatna domowników. Gospodarzy domu ucieszy sypialnia z osobną garderoba i łazienką. Dla pozostałych domowników przewidziano dwa duże pokoje (jeden z własną garderobą) oraz wspólną garderobę, przez którą przechodzi się do łazienki.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 261 000 zł 187 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 487 000 zł 344 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.