Rzuty

Dunkan II
Rzut parter
Dunkan II
Rzut działki

Elewacje

Dunkan II
Elewacja przód
Dunkan II
Elewacja boczna
Dunkan II
Elewacja boczna
Dunkan II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dunkan II to projekt nowoczesnego, wyróżniającego się z otoczenia domu parterowego. Charakteryzuje się licznymi przeszkleniami i ciekawą bryłą. W prawym segmencie domu zaprojektowano otwartą strefę dzienną, z jasnym salonem, ustawną kuchnią i dużą jadalnią. W łączniku pomiędzy częścią prywatną a dzienną znajduje się spiżarnia oraz toaleta. Część prywatną zaplanowano od strony ogrodowej. Składają się na nią wspólna łazienka oraz trzy pokoje, w tym jeden z osobną garderobą i łazienką. Całości dopełniają dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia. Projekt dostępny jest w wersji z lekko innym układem strefy dziennej - Dunkan oraz w wersji o większej pow. użytkowej - Dunkan III, Dunkan IV i Dunkan V.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 317 000 zł 280 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 496 000 zł 436 000 zł 398 000 zł
Elementy zewnętrzne 45 000 zł 39 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.