Rzuty

Iliada III
Rzut parter
Iliada III
Rzut poddasze
Iliada III
Rzut działki

Elewacje

Iliada III
Elewacja przód
Iliada III
Elewacja boczna
Iliada III
Elewacja boczna
Iliada III
Elewacja tył

Przekroje

Iliada III
Przekroje

Opis

Projekt domu Iliada III łączy funkcjonalne wnętrze z interesującą bryłą, która została przekryta dachem kopertowym. Projekt domu Iliada III posiada ciekawie rozplanowane poddasze użytkowe i z powodzeniem zaspokoi potrzeby 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny z jadalnią, kuchnia z podręczną spiżarnią, łazienka, pokój gościnny/gabinet z bezpośrednim wyjściem do ogrodu oraz pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu są trzy sypialnie oraz wygodna łazienka. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Iliada II oraz z garażem jednostanowiskowym - Iliada.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Ewelina Popowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 191 000 zł 132 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 327 000 zł 216 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.