Rzuty

Forkida
Rzut parter
Forkida
Rzut poddasze
Forkida
Rzut działki

Elewacje

Forkida
Elewacja przód
Forkida
Elewacja boczna
Forkida
Elewacja boczna
Forkida
Elewacja tył

Przekroje

Forkida
Przekroje

Opis

Projekt domu Forkida charakteryzuje się połączeniem funkcjonalnego wnętrza z niewielką powierzchnią użytkową. Dedykujemy dom Forkida 4-6-osobowej rodzinie. Na parterze w projekcie Forkida zaprojektowaliśmy pokój dzienny z jadalnią z wyjściem na ogród, kuchnię z podręczną spiżarnią, łazienkę, garderobę, pokój gościnny/gabinet, pomieszczenie gospodarcze oraz jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu są trzy pokoje, łazienka z wydzieloną pralnią oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Forkida II oraz bez garażu - Forkida III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Aldona Dymus

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 204 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 383 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.