Rzuty

Mela
Rzut parter
Mela
Rzut poddasze
Mela
Rzut działki

Elewacje

Mela
Elewacja przód
Mela
Elewacja boczna
Mela
Elewacja boczna
Mela
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Mela to bardzo atrakcyjny projekt klasycznego domu z użytkowym poddaszem, idealnie wpisujący się niemal w każde otoczenie. Parter domu wyznaczają dobrze oświetlony i ustawny salon połączony z jadalnią i kuchnią, z którą sąsiaduje spiżarnia oraz gabinet i łazienka. Niezwykle przytulnego charakteru nadaje temu wnętrzu umieszczony w rogu salonu kominek, który z pewnością pozwoli na łatwe rozprowadzenie ciepła na obu kondygnacjach. Część gospodarczą domu stanowią pomieszczenie gospodarcze oraz jednostanowiskowy garaż. Strefa nocna, stanowiąca prywatną część mieszkalną to trzy wygodne sypialnie (jedna z garderobą) oraz okazałych rozmiarów łazienka. Doświetlony strych, dostępny z poziomu półpiętra może w przyszłości zostać zaadaptowany na dodatkowe pomieszczenie mieszkalne. Projekt domu Mela powinny docenić osoby skoncentrowane na poszukiwaniu domu, który z racji dobrze zaprojektowanego układu funkcjonalnego, będzie w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich domowników.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną i drewnianymi panelami systemowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 217 000 zł 167 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 383 000 zł 284 000 zł 260 000 zł
Elementy zewnętrzne 17 000 zł 12 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.