Rzuty

Hiro
Rzut parter
Hiro
Rzut poddasze
Hiro
Rzut działki

Elewacje

Hiro
Elewacja przód
Hiro
Elewacja boczna
Hiro
Elewacja boczna
Hiro
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Nowoczesny, ciekawy dom z poddaszem użytkowym, wyróżniający się z otoczenia. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną, w której salon płynnie łączy się z jadalnią i kuchnią. Bezpośrednio z pokoju dziennego jest przejście do gabinetu. Umieszczona z przodu domu, zaraz obok wejścia, łazienka dopełnia całości funkcji. Na użytkowym poddaszu zaplanowane zostały dwa pokoje, pralnia, wspólna łazienka oraz duża sypialnia z osobną garderobą. Projekt dostępny jest w wersji z garażem dwustanowiskowym - Hiro II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym, okładziną klinkierową oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 264 000 zł 209 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 457 000 zł 357 000 zł 343 000 zł
Elementy zewnętrzne 48 000 zł 35 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.