Rzuty

Pompejusz Duży II
Rzut parter
Pompejusz Duży II
Rzut piętro
Pompejusz Duży II
Rzut działki

Elewacje

Pompejusz Duży II
Elewacja przód
Pompejusz Duży II
Elewacja boczna
Pompejusz Duży II
Elewacja boczna
Pompejusz Duży II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Wygodny i funkcjonalny dom piętrowy, zaprojektowany z myślą o 4-5 osobowej rodzinie. Strefa dzienna składa się z salonu, jadalni i otwartej kuchni, z dostępem do spiżarni. Funkcji parteru dopełnia łazienka, gabinet oraz część gospodarcza - kotłownia i dwustanowiskowy garaż. Piętro w całości służy wypoczynkowi - zlokalizowano tu cztery przestronne sypialnie (w tym jedną z własną garderobą i łazienką) oraz ogólnodostępną łazienkę. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Pompejusz Duży oraz w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej - z garażem jednostanowiskowym Pompejusz oraz dwustanowiskowym Pompejusz II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 402 000 zł 313 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 648 000 zł 508 000 zł 461 000 zł
Elementy zewnętrzne 29 000 zł 21 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.