ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Wygodny i funkcjonalny dom piętrowy, zaprojektowany z myślą o 4-5 osobowej rodzinie. Strefa dzienna składa się z salonu, jadalni i otwartej kuchni, z dostępem do spiżarni. Funkcji parteru dopełnia łazienka, gabinet oraz część gospodarcza - kotłownia i dwustanowiskowy garaż. Piętro w całości służy wypoczynkowi - zlokalizowano tu cztery przestronne sypialnie (w tym jedną z własną garderobą i łazienką) oraz ogólnodostępną łazienkę. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Pompejusz Duży oraz w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej - z garażem jednostanowiskowym Pompejusz oraz dwustanowiskowym Pompejusz II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Jagoda Gruca

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
336 000 zł 253 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
556 000 zł 408 000 zł 381 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
23 000 zł 17 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
111 200 zł 81 600 zł 76 200 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA164.9 m²
+ Powierzchnia garażu32.1 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze10.0 m²
Powierzchnia zabudowy207.4 m²
Kubatura netto647.6 m³
Powierzchnia dachu297.0 m²
Powierzchnia dachu płaskiego2.2 m²
Kąt nachylenia dachu22°
Wysokość budynku8.6 m
Min. wymiary działki dł.21.96 m
Min. wymiary działki szer.24.76 m
Liczba pokoi5
Liczba łazienek3
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    3 110 zł 3 360 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-05-08 14:16

6 godzin temu, Gość Damian napisał: Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu Pompejusz Duży oraz Pompejusz Duży 2 na adres ewelina201010@interia.pl Z góry dziękuje.
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-08 08:10

Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu Pompejusz Duży oraz Pompejusz Duży 2 na adres ewelina201010@interia.pl Z góry dziękuje.

Damian

+

2019-01-18 07:55

12 godzin temu, Gość Paweł napisał: Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu Pompejusz Duży 2 oraz Pompejusz 2 na adres kujak85@gmail.com. Z góry dziękuje. PS. Kiedy można liczyć na wizualizację Pompejusza 2?
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Niestety nie jesteśmy w stanie określić kiedy pojawią się wizualizacje. Dział graficzny jest w tej chwili bardzo obciążony i w pierwszej kolejności robione są wizualizacje do nowych projektów. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-01-17 19:26

Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu Pompejusz Duży 2 oraz Pompejusz 2 na adres kujak85@gmail.com. Z góry dziękuje. PS. Kiedy można liczyć na wizualizację Pompejusza 2?

Paweł

+

2018-12-23 22:31

6 godzin temu, Gość Adrian napisał: Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu Pompejusz Duży 2 na adres e-mail adrianflorczak@interia.eu. Z góry dziękuję
Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

Twój IP: 3.87.147.184
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×