Rzuty

Hiro II
Rzut parter
Hiro II
Rzut poddasze
Hiro II
Rzut działki

Elewacje

Hiro II
Elewacja przód
Hiro II
Elewacja boczna
Hiro II
Elewacja boczna
Hiro II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Hiro II to piękny, nowoczesny dom, z poddaszem użytkowym i dużym, dwustanowiskowym garażem. Idealny dla rodziny 3-6-osobowej. Z powodzeniem świetnie nada się także dla rodziny wielopokoleniowej. Niestandardowe wykończenie elewacji wyróżni ten dom z otoczenia i przyciągnie uwagę przechodniów. Funkcjonalnie dom podzielony jest na trzy strefy. W otwartej części dziennej znajdują się przestronny salon z nowoczesnym kominkiem, duża jadalnia i kuchnia. Zlokalizowany tuż obok gabinet będzie doskonałym miejscem do pracy. W razie potrzeby idealnie sprawdzi się jako pokój dla Seniora. Umieszczona obok wejścia łazienka dopełnia całości. Część gospodarcza na parterze obejmuje pomieszczenie gospodarcze, dwustanowiskowy garaż oraz kotłownię. Na użytkowym poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie (jedną z osobną garderobą), łazienkę oraz pralnię. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Hiro.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym, okładziną klinkierową oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 286 000 zł 226 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 492 000 zł 384 000 zł 361 000 zł
Elementy zewnętrzne 52 000 zł 38 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.