ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Miriam II to wyjątkowy parterowy dom, zachwycający swoją subtelną elegancją. Biały tynk podkreślony kamienną okładziną i ciepłą, drewnianą stolarką, pięknie kontrastuje z czarną dachówką. Ukryte w głębokim podcieniu wejście prowadzi do wiatrołapu, powiększonego o garderobę. W każdym z tych pomieszczeń zaplanowano miejsce na zabudowane szafy, co spodoba się niejednej Pani domu. Z garderoby przechodzi się do kotłowni, a dalej do dwustanowiskowego, pojemnego garażu. Pozostała część domu jest rozdzielona na dwie, odizolowane od siebie strefy. Strefa dzienna obejmuje rozległy salon, jadalnię i kuchnię, które razem tworzą otwartą, wspólną przestrzeń. Ze względu na dużą powierzchnię użytkową kuchni, Miriam II powinna przypaść do gustu miłośnikom gotowania. Jadalnia, doświetlona sporym narożnym oknem, pomieści duży rodzinny stół. Zaprojektowana w hallu toaleta dopełni funkcji. Przestrzeń prywatna mieszkańców zlokalizowana jest w prawej części domu i obejmuje pralnię, wspólną łazienkę, dwa pokoje idealne dla dzieci oraz moduł dla Rodziców - duża sypialnia z wyjściem na taras, osobna garderoba i łazienka. W miejscu pralni można, w ramach adaptacji, wykonać schody na poddasze - naszą propozycję poprowadzenia schodów pokazujemy linią przerywaną na rzucie. Projekt dostępny jest w wersji z innym układem pomieszczeń (cztery sypialnie) - Miriam IV, oraz w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej (trzy sypialnie) - Miriam III oraz Miriam.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marta Zaperty-Adamek
 • Marcin Abramowicz

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
306 000 zł 235 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
477 000 zł 359 000 zł 337 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
33 000 zł 24 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
95 400 zł 71 800 zł 67 400 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA130.9 m²
+ Powierzchnia garażu32.1 m²
Powierzchnia zabudowy234.1 m²
Kubatura netto481.5 m³
Powierzchnia dachu317.4 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku6.6 m
Min. wymiary działki dł.28.32 m
Min. wymiary działki szer.21.20 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek3
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 627 zł 2 877 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-05-04 20:44

W dniu 3.05.2019 o 13:25, Gość Damian napisał: Witam .Jestem zainteresowany kupnem projektu .Prosze o przeslanie pelnej dokumentacji na adres stefan@interpc.pl Zgory dziekuje i pozdrawiam
Dzień dobry, rysunki szczegółowe do projektu zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-03 11:25

Witam .Jestem zainteresowany kupnem projektu .Prosze o przeslanie pelnej dokumentacji na adres stefan@interpc.pl Zgory dziekuje i pozdrawiam

Damian

+

2018-08-16 07:38

W dniu 14.08.2018 o 11:21, jaca napisał: Witam .Jestem zainteresowany kupnem projektu .Proszę o przesłanie pełnej dokumentacji na adres jaca.o@wp.pl
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2018-08-14 09:21

Witam .Jestem zainteresowany kupnem projektu .Proszę o przesłanie pełnej dokumentacji na adres jaca.o@wp.pl

jaca

+

2018-05-04 10:16

Witam, czy projekt ma dostepne poddasze użytkowe ? Jesli tak, to poprosze o dokładne rzuty na email: izaantczak@op.pl Dziękuje bardzo
Dzień dobry, projekt Miriam II jest zaprojektowany jako dom parterowy. Na etapie adaptacji lokalny architekt może dokonać zmian w projekcie. E dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe do projektu. Pozdrawiam!

Dobre Domy

+

Twój IP: 34.204.0.181
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×