ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Rozległy, intrygujący dom parterowy z dwustanowiskowym garażem. Ten pełen wdzięku dom to propozycja skierowana do rodzin ceniących niebanalny wygląd i funkcjonalne rozwiązania. Dom wyróżnia ciekawy układ pomieszczeń, wpływający na komfort jego użytkowania. Serce domu to duża, pięknie doświetlona jadalnia z wyjściem na odosobniony taras, płynnie łącząca się z ustawnym salonem i kuchnią. Parter domu skrywa w sobie również małą, lecz bardzo przydatną spiżarnię i dostępną z hallu toaletę. Wiatrołap i pomieszczenie gospodarcze, stanowią wygodną komunikację pomiędzy garażem a częścią mieszkalną domu. Część nocną domu wyznaczają dwa pokoje, łazienka, pralnia i moduł dla rodziców (duża sypialnia z wyjściem na ogród, garderoba i łazienka). Projekt dostępny w wersji o podobnej powierzchni użytkowej: z innym układem pomieszczeń - Dakota III, w wersji z czterema sypialniami - Dakota II, z salonem od frontu Dakota VIII; o większej powierzchni użytkowej: z czterema sypialniami Dakota IV, z czterema sypialniami i pokojem rekreacyjnym Dakota V, z trzema sypialniami i pokojem rekreacyjnym Dakota VI, oraz z trzema sypialniami, pokojem rekracyjnym i salonem od frontu Dakota VII.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Marta Zaperty-Adamek

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
274 000 zł 220 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
461 000 zł 362 000 zł 327 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
54 000 zł 41 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
92 200 zł 72 400 zł 65 400 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA139.9 m²
+ Powierzchnia garażu32.1 m²
Powierzchnia zabudowy236.6 m²
Kubatura netto543.9 m³
Powierzchnia dachu333.7 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku5.0 m
Min. wymiary działki dł.28.55 m
Min. wymiary działki szer.24.52 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek3
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 795 zł 3 045 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-03-21 15:41

95% komentarzy do tego blisko 25-stronicowego tematu kompletnie nic nie wnosi. Każdy prosi o dokumentację, co można zrobić poprzez czas lub email. Sam mam natomiast pytanie od osób, które realnie realizują już ten projekt. Jaki kolor stolarki okiennej i jakiej firmy stosujecie w projekcie? Nie ukrywam, że mam mały problem z doborem okien w kolorze zastosowanym w projekcie. Najbliższa wydaje się być górska sosna (veka), natomiast tutaj będzie problem z doborem bramy garażowej w takim temacie.  
Polecam dołączyć do grupy na facebooku- Dakota- Dobre Domy- budujemy. Tam wiele osób już ma okna i można poobserwować kolorystykę :)

Klaudia

+

2019-03-06 09:15

95% komentarzy do tego blisko 25-stronicowego tematu kompletnie nic nie wnosi. Każdy prosi o dokumentację, co można zrobić poprzez czas lub email. Sam mam natomiast pytanie od osób, które realnie realizują już ten projekt. Jaki kolor stolarki okiennej i jakiej firmy stosujecie w projekcie? Nie ukrywam, że mam mały problem z doborem okien w kolorze zastosowanym w projekcie. Najbliższa wydaje się być górska sosna (veka), natomiast tutaj będzie problem z doborem bramy garażowej w takim temacie.  

Yomek

+

2019-02-22 12:38

43 minuty temu, Gość Magda R. napisał: Witam serdecznie. Bardzo proszę o ponowne przesłanie dokumentów dotyczących projektu Dakota ( odbicie lustrzane). Otrzymałam już od Państwa maila ale ze względu na problemy z pocztą utraciłam wszystkie informacje. Poproszę również jeśli to możliwe o Dakotę w wersji do 120m2.( również odbicie lustrzane ). Z góry bardzo dziękuję i przepraszam za kłopot. Mój mail magda.roznoch@op.pl. Pozdrawiam
Dzień dobry, materiały do projektu Dakota-odbicie lustrzane zostały wysłane na podany adres. Nie posiadamy wersji tego projektu o powierzchni użytkowej do 120m2. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2019-02-22 11:52

Witam serdecznie. Bardzo proszę o ponowne przesłanie dokumentów dotyczących projektu Dakota ( odbicie lustrzane). Otrzymałam już od Państwa maila ale ze względu na problemy z pocztą utraciłam wszystkie informacje. Poproszę również jeśli to możliwe o Dakotę w wersji do 120m2.( również odbicie lustrzane ). Z góry bardzo dziękuję i przepraszam za kłopot. Mój mail magda.roznoch@op.pl. Pozdrawiam

Magda R.

+

2019-02-22 10:13

14 godzin temu, edyta_2031 napisał: Witam czy ktoś już kupił ten projekt? Za ok 2 tygodnie ja  kupuje i chciałam zapytać czy ktoś wprowadzał już jakieś zmiany?
Dzień dobry, projekt został sprzedany wielokrotnie.  Niestety nie posiadamy informacji na temat zmian jakie wprowadzili klienci. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 52.201.27.211
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×