Projekty domów energooszczędnych

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Projekty domów energooszczędnych Domy energooszczędne, które oferujemy Państwu w tej kategorii gwarantują wygodę i ciepło w każdą pogodę, zapewniając wysoką termoizolacyjność zaproponowanych rozwiązań. Zaprojektowane przez nas Zespół projekty domów energooszczędnych uwzględniają wszystkie parametry, jakimi powinien charakteryzować się energooszczędny budynek. Na tle innych propozycji wyróżnia je prosta architektura, nieskomplikowane dachy, zwarta bryła czy też rezygnacja z balkonów i obszernych tarasów, stanowiących jedno z bardziej newralgicznych miejsc konstrukcji budynku. Domy zaprezentowane w tej kategorii zostały zaprojektowane w głównej mierze na planie prostokąta, z prostym dwuspadowym dachem, często z pominięciem kosztownych wykuszy i lukarn. Budowa domu zaprojektowanego w tak prosty i oszczędny w detale sposób będzie tańsza, a jednocześnie przysporzy dużo mniej problemów ekipie budowlanej. Strefa wejściowa większości domów tej kategorii, skupia pomieszczenia z niewielką liczbą okien (takich jak spiżarnia, skromnych rozmiarów łazienka czy chociażby kotłownia) i zgodnie z zasadami energooszczędności powinna być usytuowana od północnej strony, w przeciwieństwie do strefy dziennej, która w naszych domach wyróżnia się dużą ilością przeszkleń i powinna być zlokalizowana od strony południowej, tak by zapewnić maksymalne nasłonecznienie i zysk ciepła.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).