ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Dom Atena II Nowa to nowoczesna odsłona popularnego projektu Atena II. Zastosowanie połączenia jasnej elewacji z ciemną dachówką dało bardzo ciekawy efekt. Drewniane i kamienne akcenty dodatkowo podkreślają elegancję tego domu. Atena II Nowa jest idealnym domem dla 4-6-osobowej rodziny. Parter to część dzienna z obszernym pokojem dziennym połączonym z jadalnią i kuchnią, część gospodarcza oraz dwie sypialnie - w tym jedna z garderobą i własną łazienką. Poddasze obejmuje trzy sypialnie oraz łazienkę z suszarnią. Projekt dostępny w wersji tradycyjnej Atena II oraz w wersji tradycyjnej bez poddasza użytkowego - Atena.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną drewnianą oraz kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

  • Tomasz Flak

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
253 000 zł 180 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
461 000 zł 317 000 zł 304 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
24 000 zł 16 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
92 200 zł 63 400 zł 60 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA176.9 m²
+ Powierzchnia garażu23.1 m²
Powierzchnia zabudowy198.4 m²
Kubatura netto569.4 m³
Powierzchnia dachu300.0 m²
Kąt nachylenia dachu35°
Wysokość budynku8.3 m
Min. wymiary działki dł.25.46 m
Min. wymiary działki szer.20.60 m
Liczba pokoi5
Liczba łazienek3
Garaż1

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

  • zestawienie materiałów do stanu surowego
  • zestawienie powierzchni ścian
  • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
  • pakiet energetyczny
  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
  • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
  • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

  • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
  • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2017-05-04 15:19

Dom wybudowany, fajny i ładny Mazowieckie
Witam.Jestem zainteresowany kupnem projektu.Gdzie można w Mazowieckim obejrzeć ten dom na żywo ?Za wszelkie info na adres rafal.pptrans@gmail.com wielkie dzięki.Pozdrawiam

Rafał

+

2017-05-04 10:18

Dom wybudowany, fajny i ładny Mazowieckie
Witam.Jestem zainteresowany kupnem projektu.Gdzie można w Mazowieckim obejrzeć ten dom na żywo ?Za wszelkie info na adres rafal.pptrans@gmail.com wielkie dzięki.Pozdrawiam

Rafał

+

2017-04-21 09:12

Dom wybudowany, fajny i ładny Mazowieckie
Witam Prosimy o zdjęcia   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-04-21 06:43

Dom wybudowany, fajny i ładny   Mazowieckie

pawel4441

+

2017-03-05 19:48

Planuję budowę i rozglądam się nad projektem chyba będę musiała zamówić projekt indywidualny.
Witam W sprawie projektu indywidualnego zapraszamy do kontaktu z naszymi architektami pod adresem info@doredomy.pl   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 34.204.43.11
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×