Rzuty

Opal
Rzut parter
Opal
Rzut poddasze
Opal
Rzut działki

Elewacje

Opal
Elewacja przód
Opal
Elewacja boczna
Opal
Elewacja boczna
Opal
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Klasyczny dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym i poddaszem użytkowym. Świetnie sprawdzi się dla 4-5-osobowej rodziny, poszukującej domu, który będzie stanowił idealny kompromis pomiędzy wygodą i funkcjonalnością, a nowoczesnością z odrobiną ekstrawagancji, przy zachowaniu niezbyt dużej powierzchni użytkowej. Klasyczna bryła budynku zwieńczona została prostym, dwuspadowym dachem. Całość prezentuje się skromnie i stonowanie. Zachwyt wzbudza wnętrze domu. Centralnie umieszczone schody, przy ciekawej aranżacji, staną się główną ozdobą. Wysoki sufit nad jadalnią i duże okna to kolejny mocny punkt domu. Pod względem funkcjonalnym parter został uzupełniony o spiżarnię, gabinet, pom. gospodarcze (wykorzystywane również jako kotłownia) oraz garaż. Poddasze składa się z trzech pokoi i łazienki. Sypialnia Gospodarzy powiększona została o osobną garderobę.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 204 000 zł 157 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 358 000 zł 264 000 zł 243 000 zł
Elementy zewnętrzne 23 000 zł 16 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.