Rzuty

Marina Mała
Rzut parter
Marina Mała
Rzut poddasze
Marina Mała
Rzut działki

Elewacje

Marina Mała
Elewacja przód
Marina Mała
Elewacja boczna
Marina Mała
Elewacja boczna
Marina Mała
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Marina Mała to elegancki, stonowany dom z poddaszem użytkowym. Na parterze zaplanowana została wygodna strefa dzienna. Ustawny wiatrołap, z wydzielonym miejscem na dwie szafy, prowadzi do środka domu. Przestronny salon płynnie łączy się z jadalnią i kuchnią, tworząc otwartą i jasną przestrzeń, w której każdy z domowników miło spędzi wolny czas. Spiżarnia oraz dyskretnie umieszczona łazienka dopełnią całości parteru. Dostęp do części gospodarczej (garaż oraz kotłownia) jest bezpośrednio z wiatrołapu. Na poddaszu zaprojektowano trzy duże sypialnie, łazienkę oraz garderobę. Projekt dostępny jest w wersji z garażem dwustanowiskowym - Marina Mała II oraz w wersjach o większej powierzchni użytkowej, z czterema pokojami na poddaszu - Marina (garaż jednostanowiskowy) i Marina II (garaż dwustanowiskowy).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 237 000 zł 183 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 419 000 zł 316 000 zł 291 000 zł
Elementy zewnętrzne 31 000 zł 22 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.