ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Lusi to niewielki dom zaprojektowany z myślą o 4-5-osobowej rodzinie. Jego bryła jest klasyczna, bez zbędnych dodatków, przekryta dachem dwuspadowym, co niewątpliwie wpłynie na obniżenie kosztów budowy domu. Znajdujący się na parterze salon z licznymi przeszkleniami, dzięki odpowiedniej aranżacji oraz odpowiedniemu doborowi dodatków, zapewne stanowił będzie wizytówkę domu. Przestrzenne połączenie go z kuchnią poprzez jadalnię sprawia, że dom pomimo niewielkiej powierzchni daje poczucie przestrzeni. Strefa nocna w całości zlokalizowana została na poddaszu, obejmuje trzy sypialnie (w tym jedna z własną garderobą) i przestronną łazienkę wraz z pralnią. W ramach adaptacji można zrobić w miejscu pralni prywatną łazienkę Gospodarzy. Inwestor, który zdecyduje się na realizację tego projektu, na pewno będzie zadowolony z jego funkcjonalności, komfortu mieszkania a także ekonomii kosztów budowy i eksploatacji budynku.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową i drewnianymi panelami wykończeniowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
181 000 zł 130 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
325 000 zł 226 000 zł 220 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
16 000 zł 10 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
65 000 zł 45 200 zł 44 000 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA109.0 m²
+ Powierzchnia garażu20.1 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze5.7 m²
Powierzchnia zabudowy104.4 m²
Kubatura netto434.3 m³
Powierzchnia dachu182.1 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.4 m
Min. wymiary działki dł.17.00 m
Min. wymiary działki szer.19.50 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek2
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 543 zł 2 793 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-02-23 16:39

6 godzin temu, Gość Bogdan napisał: Czy mogę prosić o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów na adres brebacz@interia.pl Pozdrawiam
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2019-02-23 10:19

Czy mogę prosić o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów na adres brebacz@interia.pl Pozdrawiam

Bogdan

+

2019-02-01 09:48

54 minuty temu, Gość Zuza napisał: Czy można prosić o przesłanie kosztorysu na adres zgasior82@gmail.com
Dzień dobry, W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Więcej informacji na ich temat znajdzie Pani na naszej stronie internetowej w zakładce "Sklep" oraz dzwoniąc do nas telefonicznie. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Pozdrawiam!

Dobre Domy

+

2019-02-01 08:52

Czy można prosić o przesłanie kosztorysu na adres zgasior82@gmail.com

Zuza

+

2018-08-30 10:03

19 minut temu, Gość PATRYK napisał: Witam. Czy mogę prosić o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów na adres milanowicz93@gmail.com Dziękuję bardzo
Dzień dobry, w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!  

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.226.4.91
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×