Rzuty

Lusi
Rzut parter
Lusi
Rzut poddasze
Lusi
Rzut działki

Elewacje

Lusi
Elewacja przód
Lusi
Elewacja boczna
Lusi
Elewacja boczna
Lusi
Elewacja tył

Przekroje

Lusi
Przekroje

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Lusi to niewielki dom zaprojektowany z myślą o 4-5-osobowej rodzinie. Jego bryła jest klasyczna, bez zbędnych dodatków, przekryta dachem dwuspadowym, co niewątpliwie wpłynie na obniżenie kosztów budowy domu. Znajdujący się na parterze salon z licznymi przeszkleniami, dzięki odpowiedniej aranżacji oraz odpowiedniemu doborowi dodatków, zapewne stanowił będzie wizytówkę domu. Przestrzenne połączenie go z kuchnią poprzez jadalnię sprawia, że dom pomimo niewielkiej powierzchni daje poczucie przestrzeni. Strefa nocna w całości zlokalizowana została na poddaszu, obejmuje trzy sypialnie (w tym jedna z własną garderobą) i przestronną łazienkę wraz z pralnią. W ramach adaptacji można zrobić w miejscu pralni prywatną łazienkę Gospodarzy. Inwestor, który zdecyduje się na realizację tego projektu, na pewno będzie zadowolony z jego funkcjonalności, komfortu mieszkania a także ekonomii kosztów budowy i eksploatacji budynku.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową i drewnianymi panelami wykończeniowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 181 000 zł 130 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 325 000 zł 226 000 zł 220 000 zł
Elementy zewnętrzne 16 000 zł 10 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.