Rzuty

Nikita B
Rzut parter
Nikita B
Rzut piętro
Nikita B
Rzut działki

Elewacje

Nikita B
Elewacja przód
Nikita B
Elewacja boczna
Nikita B
Elewacja boczna
Nikita B
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Nikita B to piętrowy dom jednorodzinny, o doskonale wyważonej powierzchni użytkowej. Jego wąska bryła powoduje, że dom ten znakomicie sprawdzi się nawet na bardzo wąskiej działce. Niezaprzeczalnym plusem domu Nikita B jest także brak skosów, co czyni pomieszczenia na piętrze ustawnymi i dużymi. Wnętrza cechuje funkcjonalność i wygoda. Na parterze architekci zaplanowali część dzienną. Wiatrołap pomieści sporą szafę. Z hallu jest przejście do dużej, wyraźnie wyodrębnionej kuchni. Jadalnia łączy się z salonem. Całości dopełnia toaleta oraz kotłownia z garażem. Na piętrze zaprojektowano cztery sypialnie i wspólną łazienkę. Projekt dostępny w wersji bez zadaszonego tarasu - Nikita A, oraz w wersji do zabudowy bliźniaczej: Nikita - Bliźniak.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładzina kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 234 000 zł 185 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 424 000 zł 327 000 zł 314 000 zł
Elementy zewnętrzne 10 000 zł 8 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.