ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Nikita B to piętrowy dom jednorodzinny, o doskonale wyważonej powierzchni użytkowej. Jego wąska bryła powoduje, że dom ten znakomicie sprawdzi się nawet na bardzo wąskiej działce. Niezaprzeczalnym plusem domu Nikita B jest także brak skosów, co czyni pomieszczenia na piętrze ustawnymi i dużymi. Wnętrza cechuje funkcjonalność i wygoda. Na parterze architekci zaplanowali część dzienną. Wiatrołap pomieści sporą szafę. Z hallu jest przejście do dużej, wyraźnie wyodrębnionej kuchni. Jadalnia łączy się z salonem. Całości dopełnia toaleta oraz kotłownia z garażem. Na piętrze zaprojektowano cztery sypialnie i wspólną łazienkę. Projekt dostępny w wersji bez zadaszonego tarasu - Nikita A, oraz w wersji do zabudowy bliźniaczej: Nikita - Bliźniak.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładzina kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
207 000 zł 158 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
375 000 zł 278 000 zł 265 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
9 000 zł 6 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
75 000 zł 55 600 zł 53 000 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA128.4 m²
+ Powierzchnia garażu19.3 m²
Powierzchnia zabudowy117.5 m²
Kubatura netto437.0 m³
Powierzchnia dachu157.6 m²
Kąt nachylenia dachu20°
Wysokość budynku8.4 m
Min. wymiary działki dł.23.42 m
Min. wymiary działki szer.16.84 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 753 zł 3 003 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-02-25 14:01

4 minuty temu, Gość Kamila napisał: Dzień dobry czy można zrealizować ten projekt z płaskim dachem?
Dzień dobry, Tak, istnieje taka możliwość. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2019-02-25 13:57

Dzień dobry czy można zrealizować ten projekt z płaskim dachem?

Kamila

+

2019-01-04 08:15

10 godzin temu, Ilonka napisał: My zastanawiamy się nad Nikita A lub B ktoś może buduje Nikita A i podzieli się informacjami związanymi z budową i kosztami. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiałów oraz udostępnianych bezpłatnie kosztorysów do projektów Nikita A oraz B na adres ilona0601@vp.pl  Pozdrawiam.
Dzień dobry, materiały do projektu Nikita B zostały wysłane na podany adres. Projekt Nikita A jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2019-01-03 21:48

My zastanawiamy się nad Nikita A lub B ktoś może buduje Nikita A i podzieli się informacjami związanymi z budową i kosztami. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiałów oraz udostępnianych bezpłatnie kosztorysów do projektów Nikita A oraz B na adres ilona0601@vp.pl  Pozdrawiam.

Ilonka

+

2018-10-28 12:49

Ja Równie buduję nikite b w woj mazowieckim kontakt bobek35@onet.pl 

Ola

+

Twój IP: 34.228.185.211
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×