Rzuty

Apollo II
Rzut parter
Apollo II
Rzut poddasze
Apollo II
Rzut działki

Elewacje

Apollo II
Elewacja przód
Apollo II
Elewacja boczna
Apollo II
Elewacja boczna
Apollo II
Elewacja tył

Przekroje

Apollo II
Przekroje

Opis

Projekt domu Apollo II to idealna propozycja dla rodziny 4-5 osobowej, poszukującej domu z poddaszem użytkowym, dwuspadowym dachem i dużym, dwustanowiskowym garażem. Na parterze domu Apollo II zaprojektowano kuchnię połączoną z jadalnią oraz przestronny pokój dzienny. W ramach adaptacji można usunąć wnękę na szafę, otwierając w ten sposób pokój dzienny na kuchnię i hall, i uzyskać otwartą, dużą przestrzeń. Przy kuchni zaplanowano podręczną spiżarnię. Dopełnieniem funkcji parteru jest gabinet, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze, przez które przechodzi się do garażu. Poddasze projektu Apollo II to trzy wygodne, duże sypialnie, łazienka oraz obszerny strych, który możemy zaadaptować na dodatkowy pokój lub pomieszczenie służące do rekreacji. Każda z sypialni posiada balkon. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Apollo. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 247 000 zł 186 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 452 000 zł 326 000 zł 277 000 zł
Elementy zewnętrzne 16 000 zł 11 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.