ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Nieduży dom jednorodzinny, idealny do wykorzystania w funkcji letniskowej. Bryła budynku zaplanowana została w kształcie litery T. Na uwagę zasługuje wysoki sufit w części wspólnej, co pięknie widać na wizualizacjach wnętrz tego domu. Układ funkcjonalny obejmuje centralnie umieszczoną strefę dzienną - salon połączony z jadalnią i aneks kuchenny - wokół której zaprojektowano pozostałe pomieszczenia (trzy małe pokoje, łazienkę oraz wiatrołap z przejściem do kotłowni). Kolejną mocną stroną tego projektu jest w pełni zadaszony taras z zewnętrznym kominkiem.

Konstrukcja

Szkieletowa drewniana.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA72.4 m²
Powierzchnia zabudowy116.4 m²
Kubatura netto259.9 m³
Powierzchnia dachu149.0 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku4.8 m
Min. wymiary działki dł.19.66 m
Min. wymiary działki szer.20.14 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek1
Garaż0

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-05-07 07:04

14 godzin temu, Gość Magdalena Karlos napisał: Witam, w związku z moim zainteresowaniem Państwa projektem (projekt Malta), bardzo proszę o przesłanie wszystkich możliwych materiałów oraz ewentualnych kosztorysów tego projektu. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Dzień dobry, proszę podać adres e-mail, na który mamy wysłać materiały. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-06 16:36

Witam, w związku z moim zainteresowaniem Państwa projektem (projekt Malta), bardzo proszę o przesłanie wszystkich możliwych materiałów oraz ewentualnych kosztorysów tego projektu. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Magdalena Karlos

+

2018-12-22 10:46

17 godzin temu, Gość Piotr napisał: Dzień dobry, Czy mógłbym prosić o dostępne materiały (lucyperrr@gmail.com)? Czy istnieje możliwość i masksymalnie o ile dałoby się powiększyć dom ? Czy można zamienić kąt nachylenia dachu do 35 st? Czy czy łazienkę można zamienić miejscami z wiatrołapem jednoczesnie wydłużając wiatrołap do końca ściany, a wejscie zrobić od obecnej łazienki? Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam.
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Wszystkie zmiany, o których Pan pisze są możliwe do wykonania. Są dwa sposoby wprowadzenia takich zmian, u nas w pracowni przed zakupem projektu lub u architekta adaptującego po zakupie wersji katalogowej projektu. Zmiany, które ingerują w konstrukcję domu takie jak powiększenie zalecamy zlecić architektom w naszej pracowni, wówczas dostanie pan kompleksowy projekt (konstrukcja, architektura, instalacje sanitarne oraz elektryczne) z zawartymi wszystkimi zmianami. Jest to usługa dodatkowo płatna, w sprawie wyceny proszę napisać do nas maila na adres info@dobredomy.pl. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2018-12-21 17:31

Dzień dobry, Czy mógłbym prosić o dostępne materiały (lucyperrr@gmail.com)? Czy istnieje możliwość i masksymalnie o ile dałoby się powiększyć dom ? Czy można zamienić kąt nachylenia dachu do 35 st? Czy czy łazienkę można zamienić miejscami z wiatrołapem jednoczesnie wydłużając wiatrołap do końca ściany, a wejscie zrobić od obecnej łazienki? Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam.

Piotr

+

2018-11-08 06:49

17 godzin temu, Gość ElaJDer napisał: Witam serdecznie, jestem zainteresowana projektem Malta. Poproszę o wszystkie dostępne materiały dotyczące tego projektu. Proszę również o informację czy można i na jakim etapie zmienić kąt nachylenia dachu z 25 na 30% ( taki jest wymagany zgodnie z MPZP), nadto czy wielkość okien może ulec zmianie. e.juszczak@op.pl
Dzień dobry, Materiały zostały wysłane na podany adres. Istnieje możliwość wprowadzenia opisanych zmian w projekcie. Można to zrobić na etapie adaptacji projektu do warunków lokalnych lub zlecić nam przed zakupem projektu gotowego. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 3.88.156.58
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×