Rzuty

Pompejusz II
Rzut parter
Pompejusz II
Rzut piętro
Pompejusz II
Rzut działki

Elewacje

Pompejusz II
Elewacja przód
Pompejusz II
Elewacja boczna
Pompejusz II
Elewacja boczna
Pompejusz II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Pompejusz II to komfortowy, piętrowy dom, zaprojektowany z myślą o 4-5 osobowej rodzinie. Na parterze zaprojektowano przestronną strefę dzienną: salon, jadalnia i otwarta kuchnia, uzupełniona o spiżarnię. Przedłużenie tej strefy stanowi częściowo zadaszony taras, na którym można przyjemnie spędzić czas w towarzystwie znajomych. Zaprojektowany w domu kominek uprzyjemni mieszkańcom niejeden jesienno-zimowy wieczór. Funkcji parteru dopełnia niewielka łazienka, pokój/gabinet z bezpośrednim wyjściem na ogórd oraz część gospodarcza - kotłownia i garaż. Piętro w całości służy wypoczynkowi - zlokalizowano tu trzy przestronne sypialnie (w tym jeden apartament z własną garderobą i łazienką) oraz ogólnodostępną łazienkę. Jasna kolorystyka elewacji idealnie kontrastuje z ciemną dachówką, a połączenie ze stolarką w kolorze jasnego drewna oraz z wykończeniami kamiennymi sprawia, że dom wygląda na ciepły i bardzo przyjazny. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Pompejusz.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 317 000 zł 242 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 509 000 zł 378 000 zł 344 000 zł
Elementy zewnętrzne 22 000 zł 16 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.