ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Amadeusz II to przestronny, klasyczny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym. Idealnie rozplanowane wnętrze domu zapewni 5-6-osobowej rodzinie wygodne życie codzienne. Strefa dzienna choć stanowi jedną przestrzeń, to poszczególne pomieszczenia są od siebie wyraźnie rozdzielone. Przestronny pokój dzienny jest doświetlony trzema dużymi oknami. Jadalnia - umieszczona w pięknym wykuszu - zachęci do wspólnego spożywania posiłków, których przygotowywanie stanie się przyjemnością w tak ustawnej kuchni. W hallu można wydzielić miejsce na zabudowaną szafę, oddzielając w ten sposób jadalnię. Taras ogrodowy zapewni przyjemny wypoczynek na świeżym powietrzu w ciepłe dni. Tuż przy strefie wejściowej zaprojektowano dodatkowy pokój, który świetnie sprawdzi się jako gabinet, spiżarnię oraz niewielką łazienką. Prosto z wiatrołapu przechodzi się do dużego, dwustanowiskowego garażu, w którym jest dość miejsca na przechowywanie wszelkiego sprzętu ogrodniczego, samochodowego czy rowerowego. Z garażu przechodzi się dalej do pomieszczenia gospodarczego, które posiada dodatkowe wyjście na ogród. Schody prowadzące na poddasze dzięki ciekawej aranżacji mogą stać intrygującym elementem wystroju w salonie. Poddasze to trzy sypialnie i łazienka. Największy pokój posiada osobną garderobę. Strych dostępny z półpiętra można w ramach adaptacji przekształcić w dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Amadeusz.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Aldona Dymus-Hańczak

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
272 000 zł 208 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
482 000 zł 349 000 zł 336 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
20 000 zł 14 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
96 400 zł 69 800 zł 67 200 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA149.1 m²
+ Powierzchnia garażu39.0 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze7.9 m²
+ Strych36.6 m²
Powierzchnia zabudowy172.4 m²
Kubatura netto694.0 m³
Powierzchnia dachu291.3 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.8 m
Min. wymiary działki dł.20.22 m
Min. wymiary działki szer.25.07 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 724 zł 3 024 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-08-27 09:52

W dniu ‎24‎.‎08‎.‎2018 o 21:30, Gość dejv napisał: Czy jest możliwość adaptacji strychu na pokoje?
Dzień dobry! Zmiany, o których Pan/i pisze są możliwe do zaprojektowania. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Pana/ią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam!

Dobre Domy

+

2018-08-24 19:30

Czy jest możliwość adaptacji strychu na pokoje?

dejv

+

2017-02-09 14:38

Witam, proszę o szczegółowe rysunki tego projektu. e-mail: Annaczajkowska13@wp.pl
Witam   Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.     Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2017-02-08 19:47

Witam, proszę o szczegółowe rysunki tego projektu. e-mail: Annaczajkowska13@wp.pl

Anna

+

2015-03-06 11:26

witam. Chcialbym zobaczyc rysunki szczegółowe tego projektu. moj e-mail: wojciechlowicz@o2.pl
Witam   Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.     Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.91.4.56
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×