Rzuty

Azumi
Rzut parter
Azumi
Rzut poddasze
Azumi
Rzut działki

Elewacje

Azumi
Elewacja przód
Azumi
Elewacja boczna
Azumi
Elewacja boczna
Azumi
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Azumi to duży, nowoczesny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, idealna na wąską działkę. Parter składa się z przestronnej strefy dziennej (salon połączony z jadalnią i kuchnią), gabinetu, małej łazienki oraz garderoby, przez którą przechodzi się do kotłowni , a następnie do dwustanowiskowego garażu. Poddasze to trzy sypialnie (jedna z garderobą), łazienka oraz antresola.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop monolityczny żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 442 000 zł 344 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 714 000 zł 546 000 zł 533 000 zł
Elementy zewnętrzne 27 000 zł 20 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.