ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Projekty rezydencji

Projekty rezydencji to propozycje domów dla najbardziej wymagających Klientów, posiadających rozległe działki i ceniących wygodny styl życia. Oferowane przez naszą Pracownię rezydencje, zostały zaprojektowane z myślą o dość licznych rodzinach i są doskonałym połączeniem nowoczesnej formy z klasyczną elegancją. Rozłożyste dachy i niebanalne wnętrza, nadają tym domom wyniosłego charakteru, który z pewnością docenią Klienci o najbardziej wyrafinowanych potrzebach. Jasny i klarowny podział funkcjonalny współgra tu z delikatnymi elewacjami, a doskonale przemyślane bryły zapewniają mieszkańcom poczucie intymności. Nasze projekty rezydencji wyróżnia ponadto okazała i ponadczasowa przestrzeń, pełna światła, dająca poczucie wolności i nieskrępowanej swobody. To projekty domów z duszą, niezwykle oryginalne, zdecydowanie wyróżniające się z otoczenia. Inwestorzy posiadający duże działki dostrzegą w serii tych domów zróżnicowanie zastosowanych w nich materiałów, które fantastycznie harmonizują z bryłą , tworząc niepowtarzalny klimat.

... więcej

Domy rezydencje

Wszystkim fanom luksusowego stylu, elegancji i przestronnych wnętrz, prezentujemy ofertę projektów domów rezydencji, przygotowanych przez naszą pracownie architektoniczną. Połączenie dobrego smaku z funkcjonalnością to to, co chcemy zaproponować naszym inwestorom.

Cechy domów rezydencji:

  • Budynki są bardzo duże, dlatego sprawdzą się w przypadku osób ceniących sobie przestronne wnętrza.
  • Duża przestrzeń i elegancja zachowana przy projektowaniu sprawiają, że rezydencje wyglądają bardzo luksusowo, a ich walory stylistyczne przyciągają zachwycone spojrzenia.

Plusy domów rezydencji:

  • Ogromna przestrzeń pozwala na zamieszkanie dużej rodzinie, która marzy o domu o wysokim standardzie.
  • Piękne, stylowe koncepcje zachwycą każdego estetę i pozwolą cieszyć się domem, który został zaprojektowany ze smakiem i zachowaniem najwyższej klasy wizualnej. Dom rezydencja zachwyci rodzinę i każdego gościa.
  • Rezydencję bez problemu można podzielić na dwa oddzielne mieszkania, co sprawdzi się w przypadku konieczności wygospodarowania miejsca dla pary seniorów lub dorosłych dzieci, które chcą pozostać w domu rodzinnym.
  • Udogodnienia, które można spotkać w przypadku domów rezydencji, takie jak balkony, taras i basen mogą posłużyć za miejsca niecodziennej rozrywki. W takim domu wakacje i urlopy mogą być wspaniałe nawet bez wychodzenia na zewnątrz.

Idealne dla:

  • Wszystkich tych, którzy marzą o luksusowym domu i wygodnym życiu w otoczeniu piękna i dobrego smaku. Dom rezydencja to koszt, na który należy być przygotowanym, więc oferta skierowana jest do osób dysponującym odpowiednim budżetem. Ze względu na przestrzeń, dom doskonale sprawdzi się w przypadku dużych, wielopokoleniowych rodzin.

Koszty budowy domów rezydencji:

Dom rezydencja to inwestycja, na którą decydują się klienci, mający świadomość, że cały proces wymaga odpowiedniego budżetu. Ze względu na powierzchnię, zwiększą się koszty ścian, jak również wydatki związane z dachem. To drugie zależy oczywiście od tego, na jaki dach się zdecydujemy – płaski może być droższy od spadzistego. Do wszystkiego dochodzi również kwestia wyboru, w jakiej technologii zdecydują się Państwo wybudować dom. Domy luksusowe są coraz częściej energooszczędne, co wiąże się z większymi kosztami początkowymi, jednak można zdecydować się także na materiały standardowe.  

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×