Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Projekty rezydencji

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Projekty rezydencji Projekty rezydencji to propozycje domów dla najbardziej wymagających Klientów, posiadających rozległe działki i ceniących wygodny styl życia. Oferowane przez naszą Pracownię rezydencje, zostały zaprojektowane z myślą o dość licznych rodzinach i są doskonałym połączeniem nowoczesnej formy z klasyczną elegancją. Rozłożyste dachy i niebanalne wnętrza, nadają tym domom wyniosłego charakteru, który z pewnością docenią Klienci o najbardziej wyrafinowanych potrzebach. Jasny i klarowny podział funkcjonalny współgra tu z delikatnymi elewacjami, a doskonale przemyślane bryły zapewniają mieszkańcom poczucie intymności. Nasze projekty rezydencji wyróżnia ponadto okazała i ponadczasowa przestrzeń, pełna światła, dająca poczucie wolności i nieskrępowanej swobody. To projekty domów z duszą, niezwykle oryginalne, zdecydowanie wyróżniające się z otoczenia. Inwestorzy posiadający duże działki dostrzegą w serii tych domów zróżnicowanie zastosowanych w nich materiałów, które fantastycznie harmonizują z bryłą , tworząc niepowtarzalny klimat.

Domy rezydencje

Wszystkim fanom luksusowego stylu, elegancji i przestronnych wnętrz, prezentujemy ofertę projektów domów rezydencji, przygotowanych przez naszą pracownie architektoniczną. Połączenie dobrego smaku z funkcjonalnością to to, co chcemy zaproponować naszym inwestorom.

Cechy domów rezydencji:

  • Budynki są bardzo duże, dlatego sprawdzą się w przypadku osób ceniących sobie przestronne wnętrza.
  • Duża przestrzeń i elegancja zachowana przy projektowaniu sprawiają, że rezydencje wyglądają bardzo luksusowo, a ich walory stylistyczne przyciągają zachwycone spojrzenia.

Plusy domów rezydencji:

  • Ogromna przestrzeń pozwala na zamieszkanie dużej rodzinie, która marzy o domu o wysokim standardzie.
  • Piękne, stylowe koncepcje zachwycą każdego estetę i pozwolą cieszyć się domem, który został zaprojektowany ze smakiem i zachowaniem najwyższej klasy wizualnej. Dom rezydencja zachwyci rodzinę i każdego gościa.
  • Rezydencję bez problemu można podzielić na dwa oddzielne mieszkania, co sprawdzi się w przypadku konieczności wygospodarowania miejsca dla pary seniorów lub dorosłych dzieci, które chcą pozostać w domu rodzinnym.
  • Udogodnienia, które można spotkać w przypadku domów rezydencji, takie jak balkony, taras i basen mogą posłużyć za miejsca niecodziennej rozrywki. W takim domu wakacje i urlopy mogą być wspaniałe nawet bez wychodzenia na zewnątrz.

Idealne dla:

  • Wszystkich tych, którzy marzą o luksusowym domu i wygodnym życiu w otoczeniu piękna i dobrego smaku. Dom rezydencja to koszt, na który należy być przygotowanym, więc oferta skierowana jest do osób dysponującym odpowiednim budżetem. Ze względu na przestrzeń, dom doskonale sprawdzi się w przypadku dużych, wielopokoleniowych rodzin.

Koszty budowy domów rezydencji:

Dom rezydencja to inwestycja, na którą decydują się klienci, mający świadomość, że cały proces wymaga odpowiedniego budżetu. Ze względu na powierzchnię, zwiększą się koszty ścian, jak również wydatki związane z dachem. To drugie zależy oczywiście od tego, na jaki dach się zdecydujemy – płaski może być droższy od spadzistego. Do wszystkiego dochodzi również kwestia wyboru, w jakiej technologii zdecydują się Państwo wybudować dom. Domy luksusowe są coraz częściej energooszczędne, co wiąże się z większymi kosztami początkowymi, jednak można zdecydować się także na materiały standardowe.  

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie