Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Tanie projekty domów

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Tanie projekty domów Projekty optymalne z punktu widzenia kosztów budowy i przyszłej eksploatacji, prezentuje kolekcja nazwana przez nas roboczo: Domy tanie w budowie. W zdecydowanej większości kategorię tę wypełniają domy parterowe z poddaszem użytkowym., w których zrezygnowano z kosztownej piwnicy, zapewniając innego rodzaju udogodnienia, między innymi w postaci obszernych pomieszczeń gospodarczych i kotłowni. To budynki o atrakcyjnym wyglądzie, prostej formie i ciekawej funkcji , która jednocześnie występuje najczęściej przy zachowaniu niewielkiej powierzchni użytkowej. Zaprezentowane w tej kategorii budynki są proste, nieduże i nieskomplikowane pod względem konstrukcyjnym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii należą do tanich w eksploatacji i niedrogich w budowie, co sprawia, że dodatkowo mogą pełnić funkcje wygodnego domku letniskowego. Prosty układ funkcjonalny przewidziany w każdym z projektów z tej serii, zaspokaja podstawowe potrzeby wszystkich domowników, zapewniając im wszelkie udogodnienia. Niewielka powierzchnia zabudowy, którą wyróżniają się te projekty domów, pozwala na ich zlokalizowanie nawet na bardzo małych działkach i sprawia, że będą się prezentowały doskonale na tle innych domów.

Domy tanie w budowie nie wiążą się z oszczędzaniem na jakości i mniejszym komfortem użytkowania. Nasi architekci przygotowali dla Ciebie projekty domów tanich w budowie, które są funkcjonalne, wygodne i dostosowane do najnowszych standardów. Różnorodność gotowych projektów domów pozwoli Ci na zaspokojenie wszystkich potrzeb związanych z użytkowaniem przestrzeni.

Tanie projekty domów jednorodzinnych

W naszej ofercie domów tanich w budowie znajdziesz projekty o zróżnicowanej powierzchni, dzięki czemu łatwo dostosujesz je do wymiarów działki i do swoich potrzeb.

 • Domy o powierzchni użytkowej do 75 m2

Idealnie sprawdzą się na bardzo małych i wąskich działkach. Są to zazwyczaj domy parterowe lub domy z niewielkim poddaszem.

Tego rodzaju domy mogą też pełnić funkcję domków letniskowych. Dzięki zastosowaniu elewacji drewnianych lub kamiennych świetnie wtopią się w podmiejski krajobraz.

 • Domy o powierzchni użytkowej powyżej 130 m2

To budynki, które można zbudować na działkach średniej wielkości. Domy tanie w budowie mające więcej niż 130 m2 są stawiane na podstawie projektów domów z poddaszem użytkowym, w których w górnej części budynku wydzielono przestrzeń na strefę prywatną, np. sypialnie i łazienki.

To zazwyczaj domy całoroczne, jednorodzinnych. Dzięki funkcjonalnemu podziałowi przestrzeni istnieje także możliwość wyodrębnienia osobnego mieszkania w górnej kondygnacji.

Cechy domów tanich w budowie

We wszystkich projektach domów tanich w budowie można wyodrębnić pewne cechy wspólne. Tanie projekty domów zakładają realizację budynków:

 • o jednej lub dwóch kondygnacjach – są to domy parterowe ze strychem lub domy z poddaszem użytkowym,
 • o mniejszej powierzchni – nieprzekraczającej 150 m2,
 • o prostej konstrukcji – opartej zazwyczaj na planie prostokąta lub kwadratu,
 • z dachem dwu- lub czterospadowym – niektóre projekty domów tanich w budowie uwzględniają wykonanie lukarn na dachu,
 • bez podpiwniczenia – które znacznie zwiększyłoby koszt budowy.

Zobacz projekty domów parterowych Dobre Domy >>

Zalety projektów domów tanich w budowie

Główną korzyścią wynikającą z wyboru projektu domu taniego w budowie jest jego niska cena. To jednak nie wszystko. Poznaj inne plusy tej inwestycji.

 • Domy tanie w budowie są tanie w eksploatacji

Wynika to m.in. z konstrukcji tych budynków. Uproszczony układ bryły ma wpływ na obniżenie kosztów użytkowania domu. Prosta konstrukcja zmniejsza ryzyko występowania mostków termicznych, co przyczynia się do lepszego utrzymania odpowiedniej temperatury w budynku.

 • Domy tanie w budowie zmieszczą się niemal na każdej działce

Tanie projekty domów zakładają budowę domów do 150 m2. Dzięki temu zmieszczą się one na większości działek budowlanych. Jeśli dysponujesz bardzo małym gruntem, zwróć uwagę na domy tanie w budowie mające mniej niż 100 m2.

Zobacz projekty domów na wąską działkę Dobre Domy >>

 • Domy tanie w budowie są funkcjonalne

We wszystkich projektach naszej pracowni uwzględniono trzy główne strefy użytkowe – dzienną z salonem, prywatną z sypialniami oraz użytkową z kuchnią, schowkiem lub garażem.

Zobacz domy z garażem pojedynczym Dobre Domy >>

Domy tanie w budowie – idealne dla kogo? Kiedy warto wybrać tani projekt domu?

Tanie projekty domów jednorodzinnych są szczególnie polecane:

 • osobom, które mają małą lub wąską działkę budowlaną;
 • rodzinom, które szukają domków letniskowych;
 • singlom, którzy marzą o domu jednorodzinnym;
 • młodym parom lub emerytom, którzy chcą wyprowadzić się z mieszkania w bloku.

Należysz do jednej z tych grup? Przyjrzyj się dokładnie naszej ofercie. Z pewnością znajdziesz w niej coś dla siebie.

Koszty projektów domów tanich w budowie

Dom tani w budowie może kosztować od 150 do 230–250 tys. złotych. Ta rozpiętość cenowa to efekt zróżnicowanej oferty tanich projektów domów i wielu czynników, które wpływają na ostateczną cenę budowy domu. Do najważniejszych z nich należy powierzchnia budynku i metoda budowy domu (tradycyjna, gospodarcza lub ekonomiczna).

Abyś mógł oszacować, jaki budżet będzie niezbędny w Twojej inwestycji, zwróć uwagę na tanie projekty domów z kosztorysem. Na podstawie rynkowych stawek uwzględniliśmy w nich koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego i wykończonego. W kosztorysie domów tanich w budowie znalazło się także wyliczenie kosztów za elementy zewnętrzne (wejścia, podjazdy, tarasy) oraz instalacje.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie