Czy potrzebujesz więcej czasu?

 TAK / NIE
ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Tanie projekty domów

Projekty optymalne z punktu widzenia kosztów budowy i przyszłej eksploatacji, prezentuje kolekcja nazwana przez nas roboczo: Domy tanie w budowie. W zdecydowanej większości kategorię tę wypełniają domy parterowe z poddaszem użytkowym., w których zrezygnowano z kosztownej piwnicy, zapewniając innego rodzaju udogodnienia, między innymi w postaci obszernych pomieszczeń gospodarczych i kotłowni. To budynki o atrakcyjnym wyglądzie, prostej formie i ciekawej funkcji , która jednocześnie występuje najczęściej przy zachowaniu niewielkiej powierzchni użytkowej. Zaprezentowane w tej kategorii budynki są proste, nieduże i nieskomplikowane pod względem konstrukcyjnym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii należą do tanich w eksploatacji i niedrogich w budowie, co sprawia, że dodatkowo mogą pełnić funkcje wygodnego domku letniskowego. Prosty układ funkcjonalny przewidziany w każdym z projektów z tej serii, zaspokaja podstawowe potrzeby wszystkich domowników, zapewniając im wszelkie udogodnienia. Niewielka powierzchnia zabudowy, którą wyróżniają się te projekty domów, pozwala na ich zlokalizowanie nawet na bardzo małych działkach i sprawia, że będą się prezentowały doskonale na tle innych domów.

... więcej

Domy tanie w budowie

Dom tani w budowie nie musi oznaczać oszczędzania na jakości i mniejszego komfortu mieszkańców. Stylowy, bardzo funkcjonalny dom można zbudować i nie zrujnować się finansowo. Pracownia architektoniczna „Dobre Domy” oferuje wszystkim inwestorom projekty domów tanich w budowie, których różnorodność pozwala na zaspokojenie indywidualnych potrzeb wszystkich klientów.

Cechy domów tanich w budowie:

  • Zazwyczaj są to domy o niewielkiej powierzchni, parterowe lub z poddaszem użytkowym. Obie wersje są bardzo eleganckie i przytulne.
  • Jest to oferta przeznaczone dla tych inwestorów, którzy planują przeznaczyć na budowę domu ograniczony budżet. Projekty są optymalne z punktu widzenia wydatków związanych z budową i przyszłą eksploatacją.
  • Jak wszystkie projekty pracowni architektonicznej Dobre Domy, wyróżniają się niezwykle funkcjonalnym układem pomieszczeń i komfortem użytkowania.
  • Zazwyczaj są to budynki bez piwnicy, którą zastąpiono między innymi pomieszczeniami gospodarczymi i kotłownią.

Plusy domów tanich w budowie:

  • Stylowy, funkcjonalny dom w atrakcyjnej dla inwestora cenie. Niewielka powierzchnia sprawia, że mogą zostać zlokalizowane nawet na niewielkich działkach,
  • Duża różnorodność oferty, można wybrać dom parterowy, z poddaszem użytkowym, tradycyjny lub w stylu nowoczesnym.
  • Dom jest wygodny i bardzo funkcjonalny, przemyślany układ pomieszczeń pozwala na sprawną komunikację między domownikami i ułatwia poruszanie się po domu z zachowaniem poczucia prywatności. Projekty przygotowane zostały w taki sposób, aby łatwo było oddzielić część dzienną od prywatnej.
  • Bez żadnych przeszkód mogą pełnić również funkcję bardzo wygodnego domku letniskowego, do którego przyjeżdża się na wakacje.

Idealne dla:

  • Inwestorów, dysponujących ograniczonym budżetem na budowę domu, którzy nie chcą tracić na jakości i estetyce. Ta atrakcyjna oferta pozwala wybudować wygodny, elegancki dom za niewielkie pieniądze.
  • Singli i młodych par, którym nie zależy na ogromnej przestrzeni w domu. To doskonała opcja dla tych, którzy zdecydowali się na zmianę otoczenia i porzucenie blokowiska na rzecz samodzielnego domu.

Koszt budowy taniego domu:

Dom tani w budowie to atrakcyjna cenowo oferta, jednak, jak w praktycznie każdym przypadku, w pewien sposób zróżnicowana. Dużo zależy od takich czynników jak wielkość budynku i rodzaj dachu. Koszt różnicować będą też takie wydatki jak okna, drzwi i materiały wykończeniowe. Aby ułatwić Państwu długi proces budowy domu, zachęcamy do wyboru projektu domu z kosztorysem – jest to propozycja naszej pracowni architektonicznej przygotowana specjalnie dla Państwa komfortu.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

1 2 3 4 5 6 7 Następne
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×