Rzuty

Fabia XI
Rzut parter
Fabia XI
Rzut działki

Elewacje

Fabia XI
Elewacja przód
Fabia XI
Elewacja boczna
Fabia XI
Elewacja boczna
Fabia XI
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Fabia XI jest projektem klasycznego domu parterowego, który sprosta oczekiwaniom 4-5-osobowej rodziny. Strefa dzienna, rozpoczynająca się wiatrołapem, została wyraźnie oddzielona od pozostałej części domu. Przestronny salon z jadalnią wraz z kuchnią tworzą dużą i otwartą przestrzeń. W chłodne dni domownicy mogą cieszyć się ciepłem kominka zarówno w salonie jak i na zadaszonym tarasie. Dodatkowa spiżarnia pomieści sprzęty i artykuły kuchenne. Z hallu mamy dostęp do ogólnodostępnego wc. W strefie prywatnej zlokalizowano trzy sypialnie, największa z nich posiada własną garderobę i łazienkę. Z hallu mamy dostęp do dużej łazienki, pralni oraz garderoby. Strefa gospodarcza to dwustanowiskowy garaż połączony z pomieszczeniem gospodarczym, do którego mamy dostęp z wiatrołapu. Projekt dostępny jest w wersji bez garażu - Fabia; z garażem 1-st. - Fabia II i Fabia IV; z innym układem funkcjonalnym - Fabia VI, Fabia VIII, Fabia IX , Fabia XII, Fabia XIII, Fabia XIV i Fabia XIVa; oraz o mniejszej powierzchni użytkowej - Fabia III, Fabia V, Fabia VII i Fabia X.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 326 000 zł 288 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 507 000 zł 446 000 zł 426 000 zł
Elementy zewnętrzne 23 000 zł 20 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.