Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Projekty domów - od 120 do 160 mkw.

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Projekty domów - od 120 do 160 mkw. Projekty domów od 120 do 160 metrów kwadratowych zainteresują Klientów ceniących wygodny styl życia i oryginalne rozwiązania projektowe. Znajdą tu Państwo propozycje domów o klasycznej jak i nowoczesnej bryle, urzekających swym charakterem oraz przyjaznym i komfortowym wnętrzem. Sprawdzony układ funkcjonalny oraz dopracowany detal, to cechy charakteryzujące projekty średnich domów do 160 metrów kwadratowych naszego autorstwa. Projektanci domów chcieli nadać prezentowanym w tej kategorii budynkom w miarę uniwersalną formę, która w subtelny sposób połączy klasyczną elegancję z nowoczesnymi trendami. Rozbudowane detale, w postaci okazałych wykuszy i dopracowanych lukarn dodają tym budynkom wyszukanego smaku. Projekty domów jednorodzinnych do 160 metrów kwadratowych stanowią atrakcyjną ofertę dla Klientów pragnących zamieszkać we własnym, przestronnym i ekonomicznym w utrzymaniu domu, za rozsądne pieniądze. Domy te wyróżnia ponadto delikatna paleta barw na elewacjach, dzięki którym budynki te mogą dobrze współgrać z otoczeniem każdej działki.

Domy 120m2 – 160m2

Budowa domu to poważna inwestycja, która ma służyć wszystkim domownikom przez wiele następnych lat, warto więc zadbać o odpowiednią przestrzeń dla każdego członka rodziny. Projekty domów o powierzchni od 120m2 do 160m2 przygotowane przez specjalistów z naszej pracowni architektonicznej to idealna propozycja dla wszystkich będących na etapie wyboru projektu, szukających domu wygodnego i komfortowego, a jednocześnie nie będącego dużym obciążeniem dla budżetu. Domy są niezwykle stylowe oraz, co najważniejsze, funkcjonalne.

Cechy domów 120m2 – 160m2 :

  • Budynki, które są większe niż małe domy do 120m2, ale ich powierzchnia nie przekracza 160m2. Mogą być określane jako domy „średnie”.
  • Znajdują się  wśród nich budynki piętrowe, parterowe lub z poddaszem użytkowym; nowoczesne i tradycyjne Każdy inwestor znajdzie propozycję dla siebie!
  • Wszystkie projekty naszej pracowni architektonicznej charakteryzują się przemyślanym układem pomieszczeń w budynku, który usprawnia komunikację między domownikami i ułatwia poruszanie się po domu.

Plusy domów 120m2 – 160m2:

  • Są idealnym kompromisem pomiędzy małym domkiem a dużym budynkiem, któremu bliżej do rezydencji. Pozwalają na funkcjonalne zagospodarowanie przestronnego wnętrza przy równoczesnym niemarnowaniu przestrzeni, co często ma miejsce w bardzo dużych domach.
  • Rodzinom, które zdecydowały się na budowę z myślą o przyszłości i planach posiadania dzieci, dają możliwość wynajęcia części domu przed pojawieniem się potomstwa.
  • Fantastycznie prezentują się na tle ogrodu oraz z wszystkimi dodatkowymi urozmaiceniami architektonicznymi – balkonami, tarasem, altanką, basenem.

Idealne dla:

  • Kilkuosobowych rodzin z dziećmi, dom jednorodzinny może być dobrą alternatywą dla mieszkania w bloku.
  • Młodych par, które myślą o posiadaniu dzieci – mały domek może kiedyś przestać być wystarczający, a średni dom to świetna inwestycja w przyszłość. Dopóki nie pojawią się dzieci, część domu można wynajmować, przez co zwróci się część kosztów budowy.

Koszty budowy domów 120m2 – 160m2:

Wraz z wyborem projektu domu, warto zainwestować w kosztorys budowy, który znacząco ułatwi Państwu pracę w późniejszych etapach. Należy pamiętać, że ogólny koszt budowy domu w dużej mierze zależy od materiałów, z których Państwo skorzystają. Nie warto oszczędzać na jakości! Warto dobrze przemyśleć, czy zdecydować się na opcję realizacji projektu w technice standardowej czy energooszczędnej – ta druga wymaga większych nakładów finansowych na początku, jednak może przynieść dużo oszczędności przy późniejszej eksploatacji.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie