ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Projekty domów - od 120 do 160 mkw.

Projekty domów od 120 do 160 metrów kwadratowych zainteresują Klientów ceniących wygodny styl życia i oryginalne rozwiązania projektowe. Znajdą tu Państwo propozycje domów o klasycznej jak i nowoczesnej bryle, urzekających swym charakterem oraz przyjaznym i komfortowym wnętrzem. Sprawdzony układ funkcjonalny oraz dopracowany detal, to cechy charakteryzujące projekty średnich domów do 160 metrów kwadratowych naszego autorstwa. Projektanci domów chcieli nadać prezentowanym w tej kategorii budynkom w miarę uniwersalną formę, która w subtelny sposób połączy klasyczną elegancję z nowoczesnymi trendami. Rozbudowane detale, w postaci okazałych wykuszy i dopracowanych lukarn dodają tym budynkom wyszukanego smaku. Projekty domów jednorodzinnych do 160 metrów kwadratowych stanowią atrakcyjną ofertę dla Klientów pragnących zamieszkać we własnym, przestronnym i ekonomicznym w utrzymaniu domu, za rozsądne pieniądze. Domy te wyróżnia ponadto delikatna paleta barw na elewacjach, dzięki którym budynki te mogą dobrze współgrać z otoczeniem każdej działki.

... więcej

Domy 120m2 – 160m2

Budowa domu to poważna inwestycja, która ma służyć wszystkim domownikom przez wiele następnych lat, warto więc zadbać o odpowiednią przestrzeń dla każdego członka rodziny. Projekty domów o powierzchni od 120m2 do 160m2 przygotowane przez specjalistów z naszej pracowni architektonicznej to idealna propozycja dla wszystkich będących na etapie wyboru projektu, szukających domu wygodnego i komfortowego, a jednocześnie nie będącego dużym obciążeniem dla budżetu. Domy są niezwykle stylowe oraz, co najważniejsze, funkcjonalne.

Cechy domów 120m2 – 160m2 :

  • Budynki, które są większe niż małe domy do 120m2, ale ich powierzchnia nie przekracza 160m2. Mogą być określane jako domy „średnie”.
  • Znajdują się  wśród nich budynki piętrowe, parterowe lub z poddaszem użytkowym; nowoczesne i tradycyjne Każdy inwestor znajdzie propozycję dla siebie!
  • Wszystkie projekty naszej pracowni architektonicznej charakteryzują się przemyślanym układem pomieszczeń w budynku, który usprawnia komunikację między domownikami i ułatwia poruszanie się po domu.

Plusy domów 120m2 – 160m2:

  • Są idealnym kompromisem pomiędzy małym domkiem a dużym budynkiem, któremu bliżej do rezydencji. Pozwalają na funkcjonalne zagospodarowanie przestronnego wnętrza przy równoczesnym niemarnowaniu przestrzeni, co często ma miejsce w bardzo dużych domach.
  • Rodzinom, które zdecydowały się na budowę z myślą o przyszłości i planach posiadania dzieci, dają możliwość wynajęcia części domu przed pojawieniem się potomstwa.
  • Fantastycznie prezentują się na tle ogrodu oraz z wszystkimi dodatkowymi urozmaiceniami architektonicznymi – balkonami, tarasem, altanką, basenem.

Idealne dla:

  • Kilkuosobowych rodzin z dziećmi, dom jednorodzinny może być dobrą alternatywą dla mieszkania w bloku.
  • Młodych par, które myślą o posiadaniu dzieci – mały domek może kiedyś przestać być wystarczający, a średni dom to świetna inwestycja w przyszłość. Dopóki nie pojawią się dzieci, część domu można wynajmować, przez co zwróci się część kosztów budowy.

Koszty budowy domów 120m2 – 160m2:

Wraz z wyborem projektu domu, warto zainwestować w kosztorys budowy, który znacząco ułatwi Państwu pracę w późniejszych etapach. Należy pamiętać, że ogólny koszt budowy domu w dużej mierze zależy od materiałów, z których Państwo skorzystają. Nie warto oszczędzać na jakości! Warto dobrze przemyśleć, czy zdecydować się na opcję realizacji projektu w technice standardowej czy energooszczędnej – ta druga wymaga większych nakładów finansowych na początku, jednak może przynieść dużo oszczędności przy późniejszej eksploatacji.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

1 2 ... 22 23 24 Następne
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×