Rzuty

Herkules
Rzut parter
Herkules
Rzut poddasze
Herkules
Rzut działki

Elewacje

Herkules
Elewacja przód
Herkules
Elewacja boczna
Herkules
Elewacja boczna
Herkules
Elewacja tył

Przekroje

Herkules
Przekroje

Opis

Projekt Herkules to dom o interesującej formie i ciekawej bryle, zaprojektowany dla 4-6-osobowej rodziny. Projekt domu Herkules z użytkowym poddaszem, jest propozycją dla osób ceniących komfort i wygodę. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, łazienka oraz pokój gościnny/gabinet. Garaż jednostanowiskowy jest dostępny poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, garderoba oraz łazienka z pralnią. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 228 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 408 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.