Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Projekty domów nowoczesnych

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Projekty domów nowoczesnych Domy nowoczesne w wykonaniu naszych projektantów zachwycają niepowtarzalną stylistyką. Nowoczesne projekty domów, które odnajdziecie Państwo poniżej są oszczędne w formie i detalu, dzięki czemu sprzyjają bogatszym doznaniom estetycznym, jak również zapewniając harmonię i spokój ich mieszkańcom. Cechują je inteligentne rozwiązania funkcjonalne, ciekawe pomysły architektoniczne, jak i troska o oszczędność energii. Projekty domów nowoczesnych, przedstawione w poniższej galerii domów są przykładem zmieniających się trendów budowlanych i architektonicznych - to projekty domów ekskluzywnych i niebanalnych, wyróżniających się dużą ilością przeszkleń i ciekawym materiałem elewacyjnym. Powierzchnię tych domów charakteryzuje brak pustych, niefunkcjonalnych przestrzeni, a wypełnia proste wnętrze, optymalna funkcjonalność i wygodna komunikacja . Oszczędność detali dekoracyjnych sprawia, że nasze nowoczesne domy prezentują się wspaniale zarówno na niewielkich, wąskich działkach, jak i otwartych przestrzeniach. Minimalistyczna forma zewnętrzna idealnie współgra tu z przemyślanym wnętrzem. Umieszczone w tej kategorii projekty powstały z myślą o Klientach ceniących oryginalne rozwiązania i niekonwencjonalną bryłę, choć ze względu na ich walory estetyczne, z pewnością docenią je również zwolennicy klasycznej elegancji.

Domy nowoczesne

Jeżeli czują Państwo, że tradycyjne modele domów nie są rozwiązaniem, które pasuje do charakteru Państwa rodziny, gorąco zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą domów nowoczesnych przygotowanych przez naszą pracownię architektoniczną. Domy zrealizowane przy pomocy tych koncepcji wzbudzą zachwyt każdego gościa!

Cechy domów nowoczesnych:

  • Tego typu budynek najczęściej charakteryzuje się prostymi, zbliżonymi do geometrycznych, kształtami. W projektach domów nowoczesnych stawia się na minimalizm oraz przestronność.
  • Ciekawa forma i kształt budynku; przyciągające uwagę materiały wykończeniowe, duże przeszklenia.

Plusy domów nowoczesnych:

  • Nowoczesne budynki wyróżniają się z tła i przyciągają zaciekawione spojrzenia. Ich budowa świadczy o kreatywności i odwadze mieszkańców. Ponadto wyglądają bardzo stylowo i luksusowo.
  • Projekty domów nowoczesnych kładą wyjątkowy nacisk na komfort mieszkania i funkcjonalny układ przestrzeni.
  • Nowoczesne projekty domu bardzo często uwzględniają rozwiązania energooszczędne, więc są pomysłem nie tylko dla osób ceniących niebanalność stylu, ale również koncepcje ekonomiczne.
  • Jeśli zdecydujemy się na dom modułowy, czas budowy będzie naprawdę krótki. Również wszystkie ewentualne modernizacje domu będą przebywały bardzo sprawnie.

Idealne dla:

  • Wszystkich inwestorów, którzy są fanami innowacyjnych rozwiązań i szukają niebanalnego pomysłu na dom. Projekty z naszej pracowni gwarantują spełnienie tych potrzeb. 
  • Singli, którzy cenią sobie kreatywność i minimalizm – dzięki bogatej ofercie projektów naszej pracowni, można zbudować zarówno większy, jak również mniejszy dom. Wygoda pozostaje taka sama!
  • Rodzin, które szukają opcji innej niż tradycyjna architektura, cenią sobie przestronne wnętrza i nowoczesne koncepcje przy budowie domu.

Koszt budowy domów nowoczesnych:

Projekty domów nowoczesnych są bardzo zróżnicowane, dlatego też koszty budowy poszczególnych domów mogą być skrajnie odmienne. Oczywiście wszystko zależy od powierzchni, którą decydują się Państwo wykorzystać. Ważne jest także to, na jaki rodzaj dachu się decydujemy – płaski czy spadzisty. Dodatkowe koszty wiążą się także z decyzją, czy budynek zaplanowany będzie z wykorzystaniem technik energooszczędnych – jest to inwestycja, która wymaga pewnego wkładu, który jednak zwraca się przez lata użytkowania.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie