Rzuty

Iliada II
Rzut parter
Iliada II
Rzut poddasze
Iliada II
Rzut działki

Elewacje

Iliada II
Elewacja przód
Iliada II
Elewacja boczna
Iliada II
Elewacja boczna
Iliada II
Elewacja tył

Przekroje

Iliada II
Przekroje

Opis

Projekt domu Iliada II to przykład interesującej architektury. Projekt Iliada II to dom z użytkowym poddaszem, idealny dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny z jadalnią, kuchnia z podręczną spiżarnią, łazienka, pokój gościnny/gabinet, pomieszczenie gospodarcze i garaż dwustanowiskowy. Na poddaszu są trzy wygodne sypialnie, łazienka oraz strych, który można bez większych zmian zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Iliada oraz bez garażu - Iliada III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Ewelina Popowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 255 000 zł 177 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 430 000 zł 285 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.